Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő Finnországba az út...

Mennyi idő Finnországba az út repülővel?

Figyelt kérdés
Én általános iskolás 5. osztályos tanuló vagyok. Angol tudásom miatt Comeniusos lettem ( második legjobb angolos vagyok , és ezért az iskola elvisz egy 4 napos kirándulásra Finnországba) Szeretném tudni mennyi idő a repülő út ; Milyen a repülő gépen (aki már repült) ; Hány fok van kb. télen Finnországba ??? ... És hasonló kérdésekre választ szeretnék ... Köszönöm a normális válaszokat !!! :)
2011. nov. 9. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Érdekel Finnország , Köszönöm az értelmes válaszokat , (bevallom kicsit félek a repülőn, hisz még sosem repültem) XD
2011. nov. 9. 15:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is gratula hozzá!


A repülő út kb. 2.5 óra, élvezni fogod, de ha első út, akkor azért keresd elő az ülésbe rejtett zsacskót! ;)


Hideg van....télen nagyon. -30, -40 fok sem ritka.

2011. nov. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Finnországba nagyobb géppel mennek, én 737-essel mentem, az nem annyira rázós, mint a kisebbek, azok olyanok, mintha buszoznál. A felszállás érzés különleges, de ne aggódj.

Az út kb 2 és fél óra.

Ilyenkor már elég hideg és sötét van ott, nagyon rövidek a nappalok, mert elég északon vannak. Én egyik nyáron voltam, akkor le sem ment a nap :)

Kint szinte mindenki beszél angolul, mert a tv adások is feliratosak, úgyhogy ne aggódj, ha nem tudsz finnül. Az akcentusuk mondjuk érdekes, de meg lehet szokni.

Ha lesz lehetőséged kipróbálni a rénszarvashúst, ne hagyd ki, nagyon finom, de lehet konzervben is kapni.

2011. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ohh nagyon nagyon köszönöm !!! :)
2011. nov. 10. 20:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Februárban is olyan nagyon hideg van mert félek hogy odafagyok a földhöz .. :P
2011. nov. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!