Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen segédmotort ajánlanátok...

Milyen segédmotort ajánlanátok 100 000ft-ért?

Figyelt kérdés

100 000ft-om lenne rá, és valami kismotor érdekelne. Lehetőleg azért legyen esztétikusabb, mint a dio, és az sem baj, ha van valami jó enduró (ennek talán jobban örülnék :d ) .Persze használtan kéne, az sem baj, ha 15 éves, csak legyen megbízható márka, és ne legyen az a tipikus "stunt-os" márka. Mielőtt többen írnák, hogy gyűjtsek még, annak üzenném, hogy ennél többet kizárt, hogy rá tudok szánni. Napi 25 km-t mennék vele a melóhelyig. Lehet, hogy ilyen árban kicsit nehézkes, de bízom bennetek! :D (Ja, és az sem baj, ha lehetne vele jókat túrázni...). Megjegyezném, nézegettem már Derbi Senda típusú motort, valami hasonlók jönnek be....

A papírmunkákat nem kell beleszámolni ebbe az árba.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 4. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Azóta kiszúrtam a Yamaha dt50-et, ez jó?
2011. okt. 4. 17:23
 2/10 anonim ***** válasza:
a papirmunkát ebe sehogyse számold mert ide csak egy adás-vételi kel meg egy biztositás ami kb 2000 forint itt nincs átirás meg hasonlók...
2011. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor a kalkulátor gondolom azt a költséget dobta ki a 49ccm-re, amit akkor kell fizetni, ha akarok rendszámot....

Akkor ez jó, akkor 140 000ft körül keresek mocit :D

2011. okt. 4. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a keresőkbe bepipálod, hogy supermoto akkor is találsz szépeket, vagyis az csak utcai kerék /ha nem akarsz vele terepen menni/ pl. nekem azok jobban tetszenek ;)
2011. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert a Yamaha DT hez..

Nekem volt egy.. Nem volt olyan hogy ne lett volna épp valami baja. :(

Az a baj a Yamahával hogy nem hosszú távra van tervezve. kiszolgálja az x idejét és minden baj eléri. Szépnek szépek erősnek is talán erősek de eltelik felettük pár év és kuka mind.

2011. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem egy 14éves yamaha DT80-asom van és eddig semmi gond nem volt vele, pedig már 3 éve nálam van.
2011. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vettem volna inkább tevét!!
2011. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, DT-t dobtam, nem kockáztatok... :D

Nézegettem a supermotokat, pont ezeket kerestem, de nem tudtam, hogy így hívják őket, és igen, ilyesmi kéne, lehetőleg nem terepgumikkal, mert ott úgy sem használnám. Szóval milyen mocikat ajánlanátok? Még nem kaptam konkrét márkát.... :(.

Eddig amit nézegettem, az a Aprilia MX 50, ez milyen?

Ja, és ezeken felül kérdezném, hogy ilyen motorokkal el lehet menni "hosszabb" túrákra? Ezalatt nem azt értem, hogy megyek egy Afrikai karikát, hanem ilyen max 150km/nap, persze tudom, hogy ez kismotor, de szívesen mennék vele így országon belül sátras túrákra...... Meglehet ezeket pakolni egy 10-15 kg-al? (sátor, hálózsák, hátsó dobozban rucik...)

És mielőtt mondanátok, hogy akkor inkább jogsi, és nagyobb motor, ez azért nem jó, mert még nem motoroztam, mindenféleképpen kicsivel szeretném kezdeni, és pár éven belül egyre nagyobbra, amíg be nem teljesül az álmom: [link] :D

2011. okt. 7. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ugyérzed hogy elég megbizható rá a gép és van elég elszántságod akkor nyugodtan elinduklhatsz vele szerintem
2011. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aprilia RS vagy SR!
2011. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!