Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy biciklit vagy egy autót,...

Egy biciklit vagy egy autót, vagy egy motort fognak előbb ellopni?

Figyelt kérdés

Melyikkel érdemesebb közlekedni?

Melyiket fogják előbb ellopni?


2011. szept. 9. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyikkel a legkevesebb macera van.
2011. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy!!

Máma már a buszt is el lopják!

2011. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szerintem a biciglit hamarább ellopják,de viszont környezet barát,és egészséges,mármint mész suliba,munkába reggel és sportolsz...az autó az benzint fogyaszt,drága,szennyezi a kornyezetet,nehéz üres parkolót találnide hosszutávon jobb mint a bicigli...hát én a motort inkább cska hobbiból ajánlanám.:)
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A motort nagyvárosba nagyon nehéz tárolni.

Nehezebb mint a kocsit. Különösen ha panellakásba laksz.

A bicikliket sűrűn lopkodják de olcsóbb azért mint egy kocsi. A motort az imádják lopni utcáról mert elég egyszerű. Annak garázs kell vagy valami zárható helyre bezárni. A kocsi az elég nagy és szem előtt van. Ha nagyon drága azért viszik ha nagyon olcsó meg a hülyegyerekek meg a tüntetők aprikolják szét. Szóval semmi se biztonságos a cipőt is lelophatják már az emberről.

2011. szept. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyiket hagyod lezáratlanul.
2011. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Persze hogy a biciklit! Ott az audi kabrio benne a kulcsal, és te a biciklit lopod el. xD
2011. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég alapvető eltérés, hogy bringát lusta, hazafelé tartó félrészegek vagy suhancok lopnak szerintem.

A motor meg az autó keményebb dió, nehezebb is elvinni, komolyabb is a lebukás esélye. Valószínűleg legtöbbször rendelésre megy a dolog. Szóval ha valakinek tönkrement az összkerekes A6-osa alatt a hátsó hajtás kompletten, akkor megeshet hogy az ő rendelésére valaki elviszi a te A6 quattrodat, szétbontják, a hídnak már megvan a helye, a többi alkatrész pedig szépen lassan piacra kerül, akár több kézen keresztül.

Szóval a kerékpárt egészen más közönségtől kell félteni, akiknek egy komolyabb lakat már az útját állja, míg az autó szerencse kérdése is, mert még mindig nincs ellophatatlan kocsi.

2011. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A budapesti rendőrségek füves, meg egyéb részei a bejáratnál tele vannak motorokkal, mindenki odateszi, társasházas környezetben. Elég gáz, hogy ilyen országban élünk, mindent ellopnak. Egyébként érdekes, hogy ez alapján döntesz arról, hogy mivel közlekedj. Ha olyan házban laksz, hogy normálisan van lehetőséged tárolni, akkor én a motort választanám, azért mégiscsak gyorsabb, mert több helyre elvisz, mint egy bicikli. De egyébként a legjobb szerintem egy autó, valami védelmi eszközzel, mondjuk váltózár.
2011. szept. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011-09-09 22:56 Tudsz ám írni, b@zmeg... öcsém, ma már nem járnak az emberek iskolába?
2014. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!