Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a jogosítvány...

Miért nem lehet a jogosítvány igénylő lappal vezetni?

Figyelt kérdés
Kibírom azt a 2 hetet, de miért nem lehet vezetni azzal a papírral amit kaptam az okmányirodában? Fényképpel, pecséttel mindennel el van látva akkor miért nem? Más országokban gondolom nem így működik.
2011. aug. 16. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mert mindenki tud nyomtatót + pecsétet szerezni .

Az csak egy papír, nem hatósági okirat!

2011. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Fél óra alatt fotóbolttal olyan fényképes, pecsétes okiratot fabrikálok, hogy hetekig szakértőztethetik.
2011. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
új a jogsid? vagy elveszett?
2011. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
új.
2011. aug. 18. 06:41
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nem biztos ,hogy regisztrálva vagy a rendszerbe,ellenőrzéskor,a rendőrök lekérik az adatodat a nyilvántartásból gondold el a papír a kezedben a zsaruk nem kapják meg ,hogy van jogsid ,s már meg is van a gond!
2011. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!