Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliába mennénk kocsival a...

Taramander Róbert kérdése:

Angliába mennénk kocsival a párommal dolgozni, hogyan csináljuk? Tanács kellene mire vigyázzunk és milyen útvonalon menjünk, mi mennyibe kerül, stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre is kösz, minden kedves ismeretlennek! Egy hónap múlva indulnánk.Biztos van aki rendszeresen jár ki kocsival és van benne gyakorlata, az ő tapasztalatai érdekelnének minket. Úgy tudjuk sokan járnak ki kocsival is, mégha messze van is, sajna. Az ottani közlekedés sajátosságaival tisztában vagyunk, nagyjából...
2011. júl. 16. 20:22
 1/1 anonim válasza:
hát mi egy hónapja voltunk, igaz busszal, de Ausztrián, Németországon, FRo-n keresztül..a csalaguton mentünk át, 45 perc kb. Amúgy szerintem 100ezerből meg lehet úszni, eurót váltsatok meg fontot(: én ennyit tudtam segiteni..sok szerencsét:)
2011. júl. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!