Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vert már valaki pofán a...

Vert már valaki pofán a piroslámpánál erőszakos román szélvédőmosót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aradon én már huztam a fejáre a vizes vödröt. :D
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bix ***** válasza:
románt még nem láttam, cigányt annál inkább itt pesten. egyszer szinte, de amikor kiszálltam újraértékelte a helyzetet
2011. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem,mert már az üvöltésemből is kikövetketkeztethetné a NEM szó jelentését...

De azthiszem ma délután először ütök,és majd aztán mondom,hogy nem...

2011. júl. 8. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Van finomabb megoldás: amikor elkezdi mosni az ablakod, kezd el te is mosni az ablakod. Ha a koma a tarkójára kapja a mosóvizet, hát... te szóltál, hogy nem kell ablakmosás :)
2011. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mindig szólók,hogy nem kell,ha meg esetleg elkezdi törölni és higgadt vagyok akkor elkezdem az ablaktörlőt használni.ha meg csinálja akkor meg kiszólok neki,ogy nem érted?aztán elmegy.

Tőlem letisztíthatná ha tiszta lenne a vize,nem pedig koszos,ragadós szar

2011. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy nagy lóf@szt. Ne nyúljon már a dzsipó a kocsimhoz, ha kimondottan kérem rá hogy ne tegye!
2011. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

na az hiányozna még h 1 kormos v 1 román összeretkezze a drága Audimat.

Már kergettem meg autómosót, gyors kikaptam a kocsikulcsot és utána. a többi autós meg nem tudta h mért fut előttem az út közepén sikítozva a cigány és meg utána 1 összecsukható kis hokedlivel :))))

De van 1 jó módszerem rájuk, lehet kapni olyan illatanyagokat tartalmazó löttyöket aminek záptojás meg görény meg döglött macska szaga van(megszagolod behánysz). abból jó erős oldatot csinálok és bele a 2litere pet palackba. ha jön és nagyon erőszakoskodik akkor leöntöm

2011. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még ilyennel nem találkoztam.

Hagynám hogy lemossa a szélvédőt de egy fillért nem kapna:D

2011. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Könyves Kálmán körút, Üllői út kereszteződésnél mindennap ott vannak. Eddig megértették, amikor többször mondtam, hogy ne érj a kocsimhoz légyszives azzal a szarral, mert most mostam le. Aztán nagy meglepetésemre elkezdi, hogy rendben, de azért nincs-e egy kis apróm, este buliba menne...
2011. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja, ott a Könyvesnél tényleg mindig ott vannak. Már tele a tököm velük, előre felhúzom az ablakot ha rá akarok kanyarodni az Üllőire (mindig kikapom ott a pirosat...)
2011. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!