Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magába hengerfejcsavarokat...

Magába hengerfejcsavarokat érdemes lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Új hengerfejtömítést raktak be, de a régi csavarokkal húzták le a fejet. Nos a probléma adott, folyik az olaj a hengerfej alól. Arra gondoltam h mivel eddig is én csináltam magamnak az autót, csak most nem úgy jött össze(ezért vittem szerelőhöz először és utoljára). Szval h kiveszem a régi csavarokat, és újakat teszek be helyettük a régi tömitéssel (régi leginkább idézőjelbe, m van benne kb 200km), és úgy húzom le az adott sorrendbe, és adott lépések szerint.
2011. júl. 7. 22:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*az úgy mennyire lehet megoldás a problémámra?
2011. júl. 7. 22:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ott nemcsak a csavarokkal lesz a gond ha megbontod akkor tegyél uj tömítést is de előtte vizsgáltasd meg hogy nincs e megvetemedve a hengerfej mert akkor hiába az uj tömítés meg csavarok akkor sem lesz jó akkor sem lesz jó akkor sikoltatni kell a hengerfejet vagy éppen kuka.
2011. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt síkolva a fej. Azért akarnám csak a csavarokat cserélni, m akkor nem kell megbontani (vezérlés, stb...)
2011. júl. 7. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:

A szerelőd látott már nyomatékkulcsot?


Mert ha csak össze vissza tépkedi a csavarokat,akkor is ez van...

2011. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha lett sikolva akor vagy nem huzta le a csavarokat vagy megtépte és megnyulottak a csavarok ha nem piszkálod el a helyéről a fejet akkor valószínű hogy ezzel megoldódik a problémád.
2011. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit láttak v mit nem, m először voltam náluk. Elvileg úgy lett lehúzva ahogy az 'megvan írva', szval csak a csavar lehet a gond, v h nem jól húzták le csak sumákolnak...
2011. júl. 7. 22:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Bepróbálkozok új csavarokkal, majd meglátom megálle a folyás...
2011. júl. 7. 22:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos a következőképp alakultak a dolgok. Kicsit elbambáskodtam a dolgot, és nem vettem észre h nem is a hengerfej alól folyik az olaj, hanem az olajbetöltő sapka alól, és onnan úgy csordogált le, mintha a hengerfej alól jönne...
2011. júl. 16. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!