Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy forgalomban van e még az autó amit 2001-ben adtam el? (trabant) Az Önkormányzat még mindig nyaggat a súlyadóval 2005-ről. Pedig három Okm. Ir-ban bejelentettem. Egyik eltörőlte a másik újra kiküldte. Hol reklamálhatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ide beírod a rendszámot és kiadja, hogy mikor csináltattak zöldkártyát és meddig érvényes. Ebből sejteni lehet, hogy forgalomban van-e vagy nincs.


Kérj egy igazolást az Okmányirodából, hogy mióta nincs a neveden a kocsi, vagy ha megvan még az adásvételi vidd be az önkormányzathoz, hogy dátum szerint Te akkor már eladtad az autót.

2009. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jé, ez érdekes! Beírtam a saját rendszámomat. A zöldkártya lejáratának típusa stimmel, viszont a gépjármű típusa kicsit sem :)
2009. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.magyarorszag.hu


Ha van ügyfélkapud, havi 15 gépjármű adatait keresheted le rendszám vagy forgalmi engedély száma alapján. (Amiről információt kapsz: típus, évjárat, szín, körözi-e, forgalomban van-e.)

2009. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!