Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan juthatok el Paksról,...

Hogyan juthatok el Paksról, Domboriba kerékpárral?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 09:19
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy kicsit hosszabb, de nem túl forgalmas úton akarsz menni, vagy jó a 6os a faddi leágazóig??
2011. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, h a 6-oson nem szabad kerékpározni.

Ha tudod, el tudod mondani/térképen megmutatni a hosszabb utat?

2011. jún. 29. 09:27
 3/8 anonim válasza:
Igazából Dunaszentgyörgyig mindenképpen a 6oson kell jönnöd!de most ott munkálatok folynak, van egy földes út, ahol simán el lehet jönni bicajjal, közvetlenül a földút mellett!Mennyire vagy ismerős a környéken?csak mert akkor úgy magyarázom:)
2011. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
*6os út mellett, nem a földút:$
2011. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
[link] itt meg tudod adni, hogy biciklivel mennél, és ez az a "hosszabb" út!Amúgy nem sokkal hosszabb!:)
2011. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Beírtam az útvonalat, olyat adott ki, ami nem a 6os úton visz!
2011. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
paksi vagyok, de nem nagyon vagyok ismerős arra, tavaly voltam, de akkor is kocsival. Egyébként a régi gyerektábor melletti szabadstrandra szeretnék eljutni.
2011. jún. 29. 14:45
 8/8 anonim válasza:
Én most Faddon lakom, de paksi voltam:):) Igazából csak a 6os út felé tudom magyarázni, de az útvonaltervező földes úton írja le az utat!Tesóm múltkor ment Paksra biciklivel, Ő a 6os mellett ment azon a kis földúton, ami a munkálatok miatt van!
2011. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!