Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lesz még 15év múlva benzin?...

Lesz még 15év múlva benzin? Én betegesen aggódok, hogy akkor már nem tudok majd motorozni.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne agódj! Lessz etanol 800ft-ért.
2011. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Zab lesz.
2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Lesz, csak mennyiért, vannak még készletek, de az árakat fel kell verni valahogy.

Az etanolt meg eddig is hanyagoltam, most hogy a szeretett kormányunk felemelné annak is az adóját a benzin szintjére, ez után se fogok venni.

2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lesz,csak megfizetni nem tudjuk majd.....
2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sztem lesz. Am én is ilyen vagyok. Van amikor rámjön, és akár naponta több órát is képes vagyok olyan cikkeket olvasni a neten, amik erről szólnak. Sajna a nagyrészük alaptalan, m mikor előkerülnek pár éves cikkek, azokba szerepelnek olyan adatok is, h már elvileg most sincs. Egy NewYork Timesba megjelent cikkbe még az is szerepelt, h vannak olyan olajmazők, amikről kimutatták h utántöltődnek. Ott egy példát hoztak fel, amibe az volt h '72-től termelnek ki kőolajat amerikába egy adott helyről, de még mindig ugyanolyan mennyiségbe hoznak fel, kb ugyanolyan mélységből. Én am nem motor, hanem autó miatt, de tökmind1. Am nat.geon volt egy fúrótornyos műsor, amibe azt mondták h még 55évig biztosan tudnak előállítani, és ugye az északi sarkért még most folyik a harc, h ki is fogja kitermelni az olajat. Ha utánnanézel, h a jelenleg működő mezők, még hány hordónyi olajat 'rejtenek', és kiszámolod h abból a napi 85-90millió!!! hordónyi fogyasztás mellett, mennyire elegendőek, máris tisztább lesz a helyzet...
2011. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Ilyen már most is van és elektromos

(videó: ) http://www.youtube.com/watch?v=x2DgwY5QQBk

Hogyha ehhez viszonyítunk (jövőre kapható lesz 1,5 millióért) akkor 20 év alatt elég sok minden megtörténhet.

A motor hivatalos oldala:

[link]

2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
minek benzin? lesz elektromotor meg hidrogéncella (azaz már van, működik is, csak még nem kiforrott, meg túl drága)
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Minek benzin? Mert szeretem hallgatni a percenkénti többezer szívás-sűrítés-gyújtás- terjeszkedés-kipufogás műveletsort, azért. :)

Szerintem 15 év múlva még biztosan lesz.

2011. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
benzin még sokáig lesz! legfeljebb emberből lesz kevés, aki megengedheti magának, hogy vegyen belőle.
2011. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!