Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek észreveszik vagy...

Szerintetek észreveszik vagy mit csinálnak, ha a kocsimat az Aréna Pláza parkolóban tartom hosszabb ideig? Elviszik? Kb hétvégén használom, hétköznap állna ott.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 23:14
 1/6 anonim válasza:

Vannak kamerák, és azzel észrevehetik, és felkereshetnek, hogy ez nem többnapi parkoló...

hosszabb távon szerintem ne próbálkozz.

2011. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hivogathatnak, az nekem semmibe nem kerül :)
2011. jún. 5. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy elszállítanám, ha huzamosabb ideig ott állna valaki, csak azért mert azt hiszi, hogy P+R...

Aki elvitte az meg szólna, hogy borsos pénzért viheted a kocsit.

Néha, fizetés után, hétvégén, kedvezményes napokon alig lehet parkolót találni. Én feltenném a vezetőség helyében azt a kérdést, hogy milyen jogon veszed el azoktól a fizető emberek elől a helyet akik oda mennek.

2011. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hajnalonként rendőrökkel csekkolják az "ott felejtett" autókat az Aréna biztonsági emberei.

Mivel magánterületen állsz a minimum,hogy elszállítanak 2-3 nap után egy őrzött parkolóba - amennyiben nem érnek el a rendszám alapján beazonosítható címeden.

Ahonnan csak a tárolási díj és a szállítási ktsg. kifizetése után hozhatod ki a verdát.

Olcsóbb ha garázst bérelsz a környéken havi húszért.

Szerintem.

2011. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, sem elszállítani, sem büntetni, sem kerékbilincselni nem fognak
2011. jún. 6. 13:18
 6/6 anonim válasza:

Magánterületen akarsz parkolni. Kb. azt csinálnak az autóddal amit akarnak. Ha kertes házad lenne és valaki beállna az udvarodra, te mit csinálnál vele?!

Amúgy pedig valóban nehéz hétvégente vagy akciós napokon leparkolni, így etikátlan is azokkal akik vásárolni mennének oda (hiába brutál nagy a parkolója, pl. Glamour napokon vagy ünnepek előtt nem lehet parkolót találni).

2016. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!