Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha jogsi nélkül...

Igaz, hogy ha jogsi nélkül kapnak el a rendőrök, akkor soha nem is kaphatsz jogosítványt?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha valaki még nem vizsgázott le (nincs még jogsija), és úgy vezet autót, akkor egy életre eltilthatják a vezetéstől, és nem kaphat jogosítványt?
2009. márc. 15. 16:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Legalábbis 4 éve még nem így volt. Engem a férjem éjszakánként tanított vezetni, mellékutcákban. Egyszer meg állítottak a rendőrök, meg is tették a feljelentést. De utána levizsgáztam, és rendben meg is kaptam a jogsimat, az ügyet pedig eltörölték.
2009. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz, de engedély nélküli vezetésért komoly pénzbüntetés, valamint eltiltás jár Neked is, és annak is, aki odaadta járművet.
2009. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
bizony, olyan fél év eltiltásra számíthatsz;)
2009. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős novemberben kapott másfél év eltiltást de az eddig megszerzett vizsgáit nem törölték el neki, csak onnan kell majd folytatnia. Igaz addigra lehet hogy elévül a kresz vizsgája de 2év után újra meghosszabbítható plussz 2 évre.
2009. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!