Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átmehetünk így a határon?...

Átmehetünk így a határon? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy anyukám nevén van a kocsi, de ő nem szeretne jönni, és az a kérdés, hogy apuval átmehetünk-e anyu autójával a határon, úgy, hogy anyu nincs velünk?

Vagy inkább ne próbálkozzunk?


Egyébként szerbiai állampolgárok vagyunk, ha ez számít valamit, és Magyarországba mennénk.


2011. máj. 2. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:

hogyha hozzátok a forgalmit szerintem igen,


Egyébként nem Magyarországba hanem Magyarországra.

2011. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hivatalosn kell(ene) egy nyilatkozat, hogy anyukäd engedelyezi, hogy a kocsit TE hasznäld. egy meghatalmazäs fele. Van a neten erre formanyomtatväny.
2011. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Szlovákoknál céges autóval megállítottak, nem volt nálam a papír, semmit nem mondott a rendőr. Mondtam neki, hogy céges a kocsi, fel lehet hívni a céget, hogy én vezethetem e, és mondta, hogy további jó utat. Fater kocsijával is rengeteget jártam ki, akkor is állítottak meg, semmi papír nem is volt soha, de nem is kötöttek belém akkor sem.
2011. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ausztriába szoktam menni édesanyám autójával, sosem kértek tőlem ilyen papírt.
2011. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha közeli rokon akkor erre a formanyomtatványra sincs szükség. Édesapád esetében a családnév eggyezését nézi a rendőr, édesanyád neve meg benne van a személyidben, látja hogy a személyiben és a forgalmiban lévő név eggyezik érteni fogja mi a szitu.
2011. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy nem lesz semmi gond! :))
2011. máj. 2. 13:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont a Magyar-Szerb határon dolgozom. A tulajdonjogot nem vizsgáljuk külföldi állampolgárként, illetve családtag számára nem kell meghatalmazás.

Amennyiben nem rendelkeztek külföldiek részére kiállított személyi igazolvánnyal, vagy tartózkodási engedéllyel az alábbiakat kell magaddal hoznod:

Bordó, új tipusú, biometrikus érvényes útlevél

Napi 1000Ft/fő anyagi fedezet

Forgalmi engedély (Saobrecajna dozvola)

Vezetői engedély (hajtási :D) (Vozecka dozvola)

Biztosítás (Zeleni karta)

Ajánlatos a KRESZ szerint körbejárni az autót, fényberendezések működjenek!

Szívesen segítek ha kell másban is.

2011. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen!! Mostmár tuti, hogy megyünk. :D
2011. máj. 2. 16:40
 9/9 anonim válasza:
"Magyarországra megyünk, és nem Magyarországba.
2011. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!