Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szólsz a 16szoros bukáshoz...

Mit szólsz a 16szoros bukáshoz KRESZ-nél?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy agyilag zokni.
2011. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt pont ma hallottam a rádióban :D Hülye fa.. az ilyen.Most fizethet vagy 50-100 ezer forintot a semmire :D
2011. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

ez szerintem akkora kamu mint a ház.

16szor megbukni? Ugyan már...

Ki hiszi ezt el?


Ennyire azért csak nem sötét valaki...

2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:11


Pedig sajnos van ilyen.Mikor én jártam kreszre akkor volt olyan aki 14 * bukott meg kresz vizsgából és nem tudott átmenni úgyhogy van ilyen.Csak azt nem értem hogy aki nem megy át harmadszorra az miért erőlteti ezt a dolgot.

2011. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
miért ne mehetne vki 3. bukás után sem? Én letojtam és 3* buktam, a 3.nál 1pont kellett volna. 4.re komolyan vettem és vagy 2-3 hibám volt. A többiből meg elsőre átmentem.
2011. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

21:11-es vagyok.


Hát nem tudom, de én azt eleve soha többet nem engedném kresz vizsga (és egyáltalán autóvezetés közelébe) aki 10szer megbukik. Ha ennyiszer nem sikerül neki, az két dolgot jelenthet:

- vagy ténleg annyira sötét. De akkor mi lesz ha a közlekedésbe kiengedünk egy ilyen embert? Ott hogy fog megfelelően dönteni, amikor van rá 1-2 másodperce (se)? Az ilyenek inkább ne kapjanak jogsit, mert csak másokat veszélyeztetnek

- vagy annyira magasról tesz a dologra, hogy a könyvet elő sem veszi. Ezt megint csak nem engedném a 10. után, mert nincsen meg benne a kellő alázat a közlekedéssel szemben.


1 bukást még mondjuk hogy megértek, még akár kettőt is, de 3-at, vagy afelettit már nem. A KRESZ azért nem agysebészet. Egyszer kétszer végig kell olvasni a könyvet, gyakorolgatni a teszt sorokat és kész. Ráadásul (mondjuk a jogi vagy más idétlen és értelmetlen képzésekkel szemben) a KRESZ egészen logikus, a szabályok nagy részének megvan a kézzel fogható értelme és jelentősége, tehát józan paraszti ésszel is igen hamar meg lehet tanulni akár magolás nélkül is.


Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy ügye a KRESZ egyik alapfeltevése a bizalmi elv. Ezek szerint viszont lehet a forgalomban akár több ezer, több tízezer olyan vezető is, akinek csak sokadjára (értsd: 4 felett) sikerült a kresz vizsga. Ezek után hogy építsek én is a bizalmi elvre?

2011. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Forgalom húzósabb. De oda szerencse is kell, milyen vizsgabiztost kapsz.
2011. máj. 1. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:54


Pedig én nem engedném azt aki harmadszorra is megbukik.Nem egy nagy szám csak tanulni kell rá meg gyakorolni.Én se vagyok egyetemista okos ember de elsőre átmentem 6 hibaponttal úgyhogy senki ne mondja azt hogy nehéz a kresz!

:D

2011. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16 még nem is olyan sok a csúcstartóhoz képest


949 bukás már komoly


[link]

2011. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34


tényleg nem, de én magasról tojtam rá, jobban érdekelt más, 3.ra sem tanultam rá semmit, nem is gyakoroltam, akkor 1pont híja volt, akkor kaptam észbe hogy átkéne már végre menni, akkor kezdtem el gyakorolgatni a programmal.

A többi elsőre sikerült, még a biztos mondta is hogy jól szépen betartottam minden szabályt, szóval más a gép előtt és más a gyakorlatban alkalmazni a kreszt, de jobban jár mindenki ha komolyan veszi, annál kevesebb fizetnivaló az NKHnak.

2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!