Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen tudással/tapasztalattal...

Milyen tudással/tapasztalattal mentetek rutinból vizsgázni?

Figyelt kérdés

Lassan vizsgázom rutinból és úgy érzem még nem vagyok elég felkészült, profi hozzá...valahogy azt várnám hogy ez a pár feladat úgy menjen mint a karikacsapás!

Nektek mennyire ment jól ? minden gond nélkül csináltátok már vizsga előtt a feladatokat ? Vagy azért 9 óra után ezt "senki" nem várja el ?


Milyen gyakori hibáitok voltak ? mi volt ami nem nagyon ment?


Nekem főleg a a tolatással van gondom...nah meg hogy szép egyenesen, párhuzamosan a vonallal menjek,,,mindig elhúzom valamerre a kormányt...


Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 27. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Tavaly januárban voltam rutinon. Nem voltam túl magabiztos, ráadásul izgulós vagyok, de sikerült elsőre

:-)!!


Megyegettek a feladatok, többször megcsináltuk őket az oktatóval, de nem 9 órával, hanem egy pár plusszal!!


Változó, hogy kinek mennyit kell venni, de úgy tudom sokan szoktak, főleg, akik "nem tudtak vezetni, mielőtt elkezdték a jogosítvány megszerzését".


Kapuba tolatást húztam, amit a legnehezebb feladatnak tartottam akkor! De úgy beálltam vizsgán, hogy javítani sem kellett rajta! Nagyon oda kell figyelni és szépen, lassan csinálni.


Nem könnyű nulláról felfejlődni rutinra, és persze a forgalmi vezetésig, de ha kell plusz óra nem kell szégyellni, a kötelező óraszámok elég kevesek szerintem, azalatt kevesek tudják "normálisan" megtanulni, amit tudni kellene ...


Gyakorolnod kell még kicsit szerintem, de általában nem úgy mennek a tanulók rutinra, hogy "nagyon jó vagyok, mindent tudok", hanem az ellenkezőjét érzik, de aztán sokszor sikerül, néha pedig nem :((

2011. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!