Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nemsokára forgalmi vizsga....

Nemsokára forgalmi vizsga. Ötletek, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Aludd ki magad rendesen, így jobban tudsz koncentrálni majd. Egyébként nem kell stresszelni, "beszéld meg magaddal" hogy úgyis sikerülni fog, esetleg valami meditációt is végezhetnél, amivel lenyugtatod magad.
2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én is izgultam, és őszintén megmondva csak egy valami segített, a kupica pálinka :) Nem is volt gond a vizsgán.
2011. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én mindaddig izgultam, amig be nem ültem a kocsiba. Akkor elmult minden, és normálisan levezettem. Bár nem mentem át, pedig nem ejtettem semmi nagy hibát, a vizsgabiztos meg azzal az indokkal buktatott meg , hogy "Csak úgy ez most nem sikerült, jó felkészülést a követketkezőre"
2011. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Ha átmész, akkor már csak a rendőröktől kell tartanod:

[link] ...

Viccet félretéve - átmentek emberek ezen, úgyhogy nem kell aggódnod, csak tenni a dolgodat - okosan! Amúgy meg nem rémiszteni akarlak, de van egy határ, ami alatt, meg kell buktatni. Ilyenkor nem nézik az eredményeidet, hanem újra kell vizsgáznod. Ezt megcsinálják, mert megtehetik!

2011. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igyál egy felest, az ellazít
2011. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

olvass vissza archívumba, rengetegszer leírtunk már nagyon sok jó tanácsot.


A legfontosabbak: koncentrálj, a vizsga nem szól másról, mint hogy tudsz-e folyamatosan 30 percig koncentrálni. Márpedig erre képes vagy. Higgadtan, de igyekezz magabiztosan vezetni.

2011. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!