Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mikor még kezdő vezetők...

Mikor még kezdő vezetők voltatok, akkor a kátyúkkal, hogy álltatok?

Figyelt kérdés
Még kezdő vezető vagyok, most volt az első "hosszabb" utam.. elég sok kátyút megfogtam,de amit tudtam kikerültem..még nem vagyok olyan tapasztalt és bátor, hogy fél centire menjek el a szembejövő autótól, mikor kerülném ki a kátyút..és ezért, hát hogy is mondjam..megszóltak, ami eléggé fájt, hisz senki se Schumacher-ként kezdte... :(
2011. ápr. 25. 11:47
 1/7 anonim válasza:

Én is ugyanígy voltam, ne aggódj majd belejössz! :)


19/F

2011. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már jó pár éve vezetek,de mindig utáltam ha beleszólnak,hogy most előzhetsz,meg toljad neki.Szerintem aki a volánnál ő tudja és érzi mi fér még bele.Vannak ilyen kátyús helyzetek,de valamikor elkerülhetetlenek.Sok kilométer és tapasztalat után lehet másképp fogod megoldani ezeket a helyzeteket,de amíg nem vagy biztos benne,addig úgy csináld,ahogy biztosnak érzed,hisz ha többen vagytok a többiekért is felelősséggel tartozol.Inkább érjek oda 10 perccel később,mint soha...
2011. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek nyomod a gázt? Az egy dolog, hogy nem mered kikerülni, de attól még nem kell teljes kakaóval telibe trafálni, hiszen azt azért látod előre, hogy elférsz-e vagy nem.
2011. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég rossz mikor beleszólnak, főleg az olyan dolgokba, hogy válts fel blabla..meg ne pörgessem a motort...2000 volt a legnagyobb fordulat...+5. be 3000 de 90-nél már annyit pörgött a motor


3. válaszoló! nem mentem gyorsan, lelassítottam mikor ilyen helyzet adódott

2011. ápr. 25. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor én kezdő vezető voltam nagyságrendekkel kevesebb kátyu volt. Tegnap voltam otthon,40kmes úton nem volt 1km normális rész (kétszámjegyű főút). Nyugi majd belejössz. Inkább a kátyuba menj bele mint a szembejövő autóba.
2011. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kezdő vezető vagyok, és egyszer anyum ült melletem és így megkérdezte h te direkt mész bel a kátyukba? mondom persze, sőt azokat keresem.... amúgy nem, de amlyiket tudtam/tudom kikerültem(öm)
2011. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amig nem szerzel eleg tapasztalatot inkabb menj bele telibe a katyukba minthogy osszetord. az egyik haveromnak sikerult oszlopnak menni mert a katyura koncentralt "mindenkepp kikerulom" persze az auto megcsuszott megijedt es puff

honapok alatt belejossz. rutin kell hozza mint minden mashoz

20/F

2011. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!