Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az elsősegély vizsgát máshol...

Az elsősegély vizsgát máshol is le lehet tenni?

Figyelt kérdés

Röviden annyi lenne, hogy ez a szemét vöröskereszt állandóan meghúz, és anélkül nem kapok jogsit.


Már minden vizsgám megvan csak ez a rohadt elsősegély nincs. Jövő héten csütörtökön megyek vizsgázni ez már a negyedik lesz. Már előre félek.


De komolyan mondom ez katasztrófa ami ott folyik. Volt olyan aki abszolút semmit sem tudott és átengedték.

Én meg gyakorlatilag mindent jól tudtam egykét ilyen kisebb dolog volt amibe belekötöttek. És akkor ott el kezd nekem pampogni, hogy jó lenne elvégezni egy elsősegély tanfolyamot, hát a jó édes anyukáját voltam én tanfolyamon nekem ott ne pattogjon.


Ha most megint meghúznak másik vöröskereszthez is mehetek vizsgázni? mert ha most ez nem jön össze én ott nem fogok levizsgázni az tuti, de akkor az asztal is rájuk borítom erre mérget veszek!

Titeket is ennyire szívattak az elsősegély vizsgán?


Ja és annyit kérdeznék még, hogy elsősegélyből hányszor lehet vizsgázni? remélem ez nincs megszabva?! Nehogy már ez miatt ne legyen jogsim.


2009. febr. 14. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb tudomásom szerint az elsősegély vizsgát nem kötelező az autósiskola szerződéses partnerénél letenni, hanem külön is megszerezheted, hogy aztán hány helyen csinálnak ilyet, tanfolyamot, vizsgát, azt nem tudom, nézz utána.

Ez pl. egy hasznos oldal: [link]

2009. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Akármelyik vöröskeresztirodánál leteheted a vizsgát.

Sok sikert!

2009. febr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Jah, biztos a Vöröskereszt a hibás... Nem lehet máshol vizsgázni, csak a Vöröskeresztnél. Próbáld meg másik megyében. Ha ott sem megy, inkább nézz bele a könyvbe. Amit te apróságnak gondolsz, az meg lehet, hogy éppen emberölésnek bizonyulna egy balesetben. A stílusod magáért beszél. Nem az asztalt kell borogatni, hanem meg kell tanulni. Ennyi.
2009. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!