Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autó behozatal külföldről. Ti...

Autó behozatal külföldről. Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Németországból vagy Ausztriából szeretnék autót behozni, saját használatra. Igazából az érdekelne, hogy amikor kiválasztottatok egy autót akkor mi volt a menete a behozatalnak?Csak egyszerűen kiutaztatok vagy előtte telefonon információt kértetek? Busszal, repülővel vagy vonattal jutottatok el a kereskedőhöz? Mit kellett kitölteni a kereskedőnél és milyen papírokat kaptatok? Ez kb. mennyi időt vett igénybe?

Köszi!


2011. febr. 20. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Én autókereskedő vagyok és sok autót hozok külföldről, főleg Ausztria és USA. Ha Ausztriából hozok akkor előtte felhívom a kereskedőt, hogy mikor tudom megnézni,kimegyünk egy barátommal egy kocsival és ha jó az autó megveszem és hazafele külön külön kocsival megyünk.Ha USÁ-ból az egész más mert akkor egy ottani emberemet kérek meg,hogy nézze meg, foglalja le, én utalom a pénzt ő megveszi és fölrakja konténerben Hajóban énpedig itt M.o-n átveszem. Remélem segítettem.:D
2011. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és csak át kell íratni az autó papírjait az kb. 15 perc alatt meg is van. Az előbbi voltam.
2011. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!