Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékőrt érdemes-e venni?

Kerékőrt érdemes-e venni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem alufelniket(új)+gumaket rá. Érdemes venni kerékőrt vagy nem? Eddig soha nem volt alufelnim a lemezfelnit meg nem lopták le. Vidéken lakom és a környéken se hallotam, hogy lelopták volna.Zárt garázsban van az autó.
2011. febr. 19. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nekünk van


zárt garázsban áll legtöbbször,de néha meg muszáj kinnhagyni az utcán...


van rajta riasztó többféle,de olcsóbb volt kerékőrt venni mint uj felniket meg gumikat...


csak ne hagyd el azt amivel leszeded,mert csak levágni lehet onnantól:D

2011. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsóbb kerékőrt venni, mint egyszer téglán látni a kocsit. Igaz, a kisebbségi kölkök is kerékőrkulcsokkal járnak felnit lopni, de minden féle nem lehet náluk. Megéri azt a pár ezer forintot.
2011. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Főzős Laci ***** válasza:

Igen,a kerékőr az maximálisan megéri!Mert minden kerékőr csavar+a hozzá tartozó kioldó toldat teljesen egyedi mintázatú.Nekem már a 2.autómon is van.Az Automax.hu honlapon lehet megrendelni:természetesen meg kell jelölni,hogy milyen típusú autóra.Ja,aki ilyet fog lopni,az sajnos megtalálja a hozzá tartozó"kedvező" időpontot.

Persze a kerékőr "csak" kiegészítő védelem,mert az igazi védelmi rendszer,nem a gyári védelem;hanem a Pajzs Technológia,vagy a Cerberos.

2012. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!