Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés. Mennyi idő újra...

Vezetés. Mennyi idő újra gyakorlatba jönni?

Figyelt kérdés

5 éve van jogsim, mikor megkaptam egy 1-1,5 évig folyamatosan vezettem. Kb 3,5-4 éve alig, mert lízinges autó, félek, hogy összetöröm. Néha vezetek, ha úgy adódik, hogy, gyorsan mennem kell valahova. Amúgy a párom jár az autóval dolgozni, ha meg együtt megyünk valahova, ő vezet. Szeretnék kicsit több rutint. Arra gondoltam, kis forgalmú helyen, ha gyakorolnék, akkor bátrabb lennék. Szerintetek ez jó lenne? Egy régi autónk volt először, azt mertem vezetni, ezt nem. (attól félek nagyon, h összetöröm, és egybe kell kifizetni, így mindig parázok, ha megyek) Igazság szerint észrevettem, hogy néha kapkodok, és messziről előzök. Mennyi idő lenne míg belejövök megint? Nem vagyok nagyon bamba, régen jól ment, most is, ha figyelek, csak néha azt hiszem, hogy nem tudok annyifelé figyelné, ahányfelé kellene.

Egy pár hétig járnék valami kevésbé forgalmas helyen, és lassan vissza a sok autó közé. Így jó?


2011. jan. 25. 17:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!