Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A farkashho fogyasztáscsökkent...

A farkashho fogyasztáscsökkentő termékről van valakinek tényleges pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy időben én is nézegetem de szerintem nem működnek az egyenáramal mőködő hidrogén bontó szerkezetek ha csak alapul veszel egy közönséges szívómotor által beszívott levegőmenyiséget ahozképest alig termel valamit ráadásul jó pár amperes lehet ennek a fogyasztása szóval nem hiszem hogy a végén túlzottan pluszban jönél ki arról nem is beszélve hogy kopnak az elektródái ennek a csoda készűléknek időnként cserélni kell biztos jó pénzt kérnek azért is.
2010. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Jól meggazdagodtam belőle ;)
2010. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen fogyasztás csökkentő csoda készülékeknek a 99 % nem működik vagy annyira minimális a fogyasztás csökkenés hogy nem éri meg.Inkább szereltess be E-85 átalakítót és járj azzal!Literenként 100 forinttal olcsóbb mint a 95 benzin!
2010. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!