Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy busz elüt egy kutyát...

Ha egy busz elüt egy kutyát azt a fent ülők érzik? Tehát megdöccen vagy ilyesmi? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Multkor mentünk osztállyal kirándulni és azt mondták az osztálytársam, hogy elütöttünk egy kutyát mert ők látták hátul, de én nem éreztem semmit, hogy megdöccent volna a busz pedig keréken ültem. Elvileg befutott a busz alá. Vagy csak viccelődnek velem?:S A busz ment ment gyorsan, olyan 40-el. Nem tudom el higyem-e.

16/l


2010. nov. 20. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha régi busszal mentetek ott érezni kell bárhol is ülsz.

Ha már modernebb busszal mentetek nem feltétlen kell éreznie annak aki esetleg hátul ül v középen mert olyan a csillapítása h nem dob akkorákat a busz.


Ha kátyú-ba megy is a busz kicsit dob csak. de 1 kutyát kilapít azonnal.

18/F

2010. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem lehet érezni, mert egyszer én mikor buszon utaztam, hátulról belénk jött egy kocsi, és azt se érezte senki, csak a sofőr, pedig elég szépen belénk jött, mert felgyűrődött az egész motorháztető, meg eléggé tropára tört a kocsi


Tehát szerintem simán megtörténhet, hogy elütöttétek.

Bár 40-el elütni valamit, eléggé béna kell legyen hozzá a sofőr. Az is lehet hogy már ott volt az úton, a busz meg csak elment fölötte.

2011. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!