Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átver az autós oktatóm?

Átver az autós oktatóm?

Figyelt kérdés
Elvileg 2 óra a vezetés de én ilyen másfél vagy egy óra negyven perceket megyek, most meg már 32 órában vagyok és nincs meg a km. Kértem időpontot előre de azt mondja e hónapban már nincs mert csak 3-4 et vállal havonta.
tegnap 12:04
 1/7 BeefEater ***** válasza:
91%

Nem úgy szokott lenni, hogy egy órában kb 45 perc vezetés van? Nálam anno így volt, ezt előre meg is beszéltük.

Ha amúgy már felkészültél a vizsgára és csak a km hiányzik, akkor menjetek ki autópályára és hamar meglesz.

Ha még nincs meg a tudásod a sikeres vizsgához, akkor ne foglalkozz a kilométerrel.

tegnap 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem, a legtöbb helyen 45 perc az "óra".

De gondolom ez a szerződésben is benne van, csak nem olvastad el...

tegnap 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Mit írtál alá?


Ja azt nem tudod, de biztosan lehúznak, átvernek :D


Szerintem mindenhol 45 perc egy óra vezetés. A tanóra sem 60 perc

tegnap 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron vizsgaztam. Egy óra 50p volt,tehát 1 óra 40 percet mentem. Km kb senkinek nincs meg 30 óra alatt,pláne,ha benazik. Kisutcakban bolyongva meg parkolást gyakorolva jó,ha 20 km összejön egy alkalom alatt.

Én 2x voltam pályázni/orszagutazni és simán meglett a km. De lássuk be,hogy nem azzal gyakorolsz,hogy mész egyenesen 100zal,hanem ha városban gyakorolsz minél többet megállni,elindulni és 30-50 között haladsz,folyamatosan 1-3 között valtogatva.

Ha oktató lennék és a diakomnak nem mennek ezek az alapok + manőverek,én sem a km gyűjtésre mennek és vinnem pályázni.

tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Álljunk meg egy szóra!


Te diák vagy.

Neked 45 perc egy tanóra.


Munkahelyen van az, hogy egy óra az 60 perc.

Sajnos.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A felvetés egyébként teljesen jogos. Én is azt hittem, hogy át vagyok verve, bár régen volt, nem emlékszem a szerződésre. Iskolában gondolom ennyit tud egy átlagos gyerek koncentrálni, ezért ennyi, esetleg más tanfolyamon, ahol padban kell ülni, de ennek semmi köze a vezetéshez.
tegnap 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

50 perc. Sok pszichológusnál is ennyi az "óra". Én A kategórián kerek 2 órás órákra jártam, melybe beletartozott az, hogy az elején kartont töltöget az oktató, ha új a tanulópartner, elmondja a tudnivalókat, kicsit bemelegítünk, végén átbeszéljük a történteket, tehát nettó simán nem volt több mint 100 perc.


B kategóriánál meg célzottan útvonalakat mentünk, 2-3 diák + oktató az autóban, egész délután vezettünk felváltva 2-2-3 "órákat", mindenkinek annyi volt "egy óra", amennyi idő alatt az adott útvonalon végigment.

tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!