Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy kerekesszékes mozgássérült...

Egy kerekesszékes mozgássérült hogyan tudja használni a páternosztert?

Figyelt kérdés
Én egy kerekesszékes mozgássérült vagyok. És arra lennék kíváncsi hogyan használhatnék páternosztert?

tegnap 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.
tegnap 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
A sífelvonó hogyan jön a képbe?
tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerekesszékkel sehogy, a páternoszter nem akadálymentes.
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok országban betiltották, mert nagyon balesetveszélyes. Itthon még talàn üzemelnek.
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es! Nálunk Magyarországon is van egy olyan törvény hogy új páternosztert nem lehet építeni! De a régit fel lehet újítani!
tegnap 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne használd. Ilyen helyeken normál lift is van, amivel tudsz közlekedni.
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os! Már miért ne használjam? Csak azért mert béna vagyok? És mert béna vagyok akkor már ne is éljek? Persze ti két lábon járok, könnyen beszéletek. De egy négy keréken gurulónak aztán beszélhetsz.
tegnap 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ember! Ha SÚLYOSAN meg akarsz sérülni, akkor csak rajta. Ha még nincs szintben az alja, csak nekimégy, ha meg az elejével be tudsz gurulni, pofára esel az egész székkel, mert az megállás nélkül megy lefelé, nem is túl lassan. Felfelé irányban meg ugyanez, csak hanyatt esel.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!