Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valahol ingyen letölthető...

Van valahol ingyen letölthető egész budapest utcatérkép(offline) nem mobilos változat?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 12:47
1 2 3
 21/25 BeefEater ***** válasza:
100%

Kész letölthető képfile formátumú teljes Budapest térkép valószínű nincs, mert értelme sem sok van.


> kell egy progi amihez kell egy progi amihez kell egy progi :(


Ha térképet akarsz csinálni, akkor bizony térképet kell csinálnod.

tegnap 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

ezt birom a gyakoriban hogy a végén az én #urva anyámat :)

egyébként titkos dologra kell vajon mire

tegnap 16:09
 23/25 anonim ***** válasza:

Drága életem! Feltettél egy kérdést, amire mi igyekszünk a lehető leghasznosabb választ adni. Ám ehhez kellene a te támogatásod, és nem a trágár beszólásod.

Egy használható pixelgrafikus kép natív mérete legalább 140 megabyte. Én 7087×787 pixellel számoltam, de nem szentírás.

Nagy arccal beszóltál nekem, hogy papírtérképen is lehet keresni. És valóban. Pl., ha semmit nem tudsz, csak mondjuk Kossuth utca, hogyan találod meg a térképen? Mennyi idő végigböngészni egy Budapest térképet? Akár több óra is lehet.

De ott kapsz segítséget, mert fel van osztva a térkép négyzethálóval, és egy egy négyzetet betű és szám jelöl. A hátoldalon van egy névjegyzék, és ott megtalálod, hogy Kossuth utca C4. Akkor csak a C sor 4. oszlopában kell nézelődnöd.

Tehát ehhez a hatalmas képállományhoz kellene egy ilyen jegyzék is.

És az egész nem tudna többet, mint a papír alapú.

Vektorosat meg szép számmal találsz nélkülünk is. Hogy mást ne mondja a Google térkép.

tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

Mi a végcél? Nyomtatás vagy offline eszközön böngészés? Csak mert nagyon nem mindegy.


Én meg az ilyen kérdezőket bírom, hogy egy elég speciális cucc kell neki, de természetesen 0 Ft-ba kerüljön, ne kelljen hozzá 2-nél többet kattintani és félszavakból találjuk ki, hogy pontosan mire gondolt a költő. Hát, ilyen nem lesz.

tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
a sok semmihez nem értő okoskodó(fölényeskedő troll) istenkém
ma 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!