Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha Kaposvárról el akarok...

Ha Kaposvárról el akarok menni Hajdúböszörménybe akkor tényleg ekkorát kell kerülnöm?

Figyelt kérdés
A Google Maps azt mutatja hogy fel kell mennem Érdig, onnan vecsésig, onnan meg Gödöllőig. Vagy Vecsésnél el megyek le Monor felé. Miért kell ekkorát kerülnöm? Szerintem lenne egy sokkal rövidebb út is. Van olyan GPS ami nem fix útvonalakat tervez hanem én adom meg neki hogy merre szeretnék menni?

ma 10:01
 1/3 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Aza helyzet hogy van olyan útvonal ami mondjuk 30-40 km el rövidebb, de 2-3 órával hosszabb az út...


Az útvonaltervező általában a gyorsabb utat tervezi, ami autópályákon, autóútakon megy.


Ha alsóbb rendű utakon mész rövidebb, de hosszabb lesz az utazás.


61 es úton elindulsz... Dunaújvárosnál át a dunán, és utána is a 4 es számmal kezdődő alsóbbrendű utakon mész akkor kilométerben kevesebb, de kb kétszer annyi ideig tart.

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Google maps ha megadok köztes pontokat akkor úgy tervezi.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én így mennék.

ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!