Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet ittasan vezetni?

Hol lehet ittasan vezetni?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat, hogy milyen lehet ittasan vezetni, de nem szeretném mások életét veszélyeztetni. Lehet valahol bérelni valamilyen területet, ahol legálisan ki lehetne próbálni?

szept. 10. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Fejér megye közelében lenne az igazi. Egy magánkézben lévő vezetésre alkalmas területre gondoltam.
szept. 10. 22:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább egy játéktermet, ahol van szimulátor,ott minden kockázat nélkül tesztelheted magad.
szept. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bicikliztél már ittasan? Ugyanaz a felelőtlen kockázatvállalás és koordinálatlanság. Nem sok értelme van kipróbálni szerintem.
szept. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "erre" van otthon egy épített szimulátorom kormánnyal, pedállal váltóval stb. és ezen szoktam próbálgatni magam :D Minden verseny után egy sör vagy egy rövid, és nézem, hogy változik a teljesítményem, a vége felé már elég vicces :D
szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Részegen vezettem Euro Truck Simulatorban, annyira bátor lettem 2 pohár borral, hogy a 2x1 sávos úton 7 kamiont előztem meg 120 feletti tempóval úgy hogy meg se néztem jönnek-e a szembejövő sávon, a 8.-nál hármas karambol borulással 🤣
szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sok évvel ez előtt (már elévült) vezettem részegen. Kertvárosi mellékutcában, két kilométert, forgalom nem volt. Száguldottam vagy hússzal?

Rettenetes rossz volt. leginkább az, hogy tudtam, meg kellene állnom és hazasétálni, de a lábam nem működött.


Annyit azért tudnod kell, hogy forgalom elöl elzárt területen, annak a tulajdonosának engedélyével (aki tudatában van mindennek) vezethetsz.

De ha baj történik, ugyanúgy meg fognak büntetni, mintha az M0-ás úton tennéd. A ja bocs, kidöntöttem egy villanyoszlopot, meg eltaposta két kecskét és elütöttem a gyereket ott sem bocsánatos dolog.

szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!