Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Alcoa dure bright felnin...

Alcoa dure bright felnin karcolásra hasonlító fekete izé van (talán fékpor vagy valami hasonló). Hogy lehet leszedni róla normálisan, hogy ne sérüljön semmi?

Figyelt kérdés

aug. 23. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fékpor még véletlenül sem hasonlít karcolásra. A fékporra van tisztító spray, ha megpadkáztad (karcos) az sokba lesz.
aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az, fékezésnél kerül rá, és egyre több van rajta. Semmilyen mosóval nem tudtam lehozni, pedig elég komolyat használok.
aug. 24. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg kell venni az erre gyártott szereket pl. a K2, Lotus vagy másik tisztítószer márkából és a leírása szerint használni
aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Házi módszer nincs rá? Olyat láttam pl. hogy wd40 + alu fólia (de az tönkre teszi a felnit), kommentbe volt hogy cif meg még valami. Az működik?
aug. 25. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bírod kifizetni azt a 2000 Ft-ot?
aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed majomra, legyen pénzed banánra. Leírom az egyszerűség kedvéért. Ha megvetted a drága felnit, ne sajnáld az ápolóra pénzed.
aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10 ezres felni tisztítóm van, és NEM lehet lehozni vele. Ha mondassz pontosan egyet, ami lehozza, akkor megveszem.
aug. 25. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:

" pedig elég komolyat használok."

Próbálj meg vicceset használni.

A fekete izé az csak viccesen jön le.

aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha ha ha de rohadt vicces valaki... kötöszködés az megy, a segítség meg nem! Legközelebb ne is írj kommentet, azzal többet segítessz.
aug. 29. 06:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Kell egy minőségi felni tisztító , ha azt akarod , hogy szép legyen a felnid .

Ingyen semmi sincs , vagy fogod és nem foglalkozol vele és hagyod ahogy van . Én RRC wheel gél+t használom a felnikre és mindig tükör fényes és tiszta minden felnim és minden króm az autón

szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!