Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Korán reggel elkerülhető a...

Korán reggel elkerülhető a dugó az M7-esen?

Figyelt kérdés

Vasárnap tervezünk indulni a Balatonra Szabolcs megyéből. Hajnali 4-es indulást terveztünk, mert nem szeretnénk a dugóban araszolni.


Ha ilyen korán elindulunk akkor ez kiküszöbölhető még?


Illetve hazafelé huszadikán szeretnénk indulni este 10 óra körül. Így megúszhatjuk a dugót?



aug. 16. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt írd le, vasárnap reggel hány óra körül érnétek az M7-re?

Szerintem 9 óra előtt nem lesz vészes. A vasárnap azért is jó, mert a legtöbben szombaton vagy péntek délután fognak indulni.


Visszafelé viszont kedd este 10-kor az még dugós lehet, ill. a dugó végét elérhetitek.

aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát szerintem legkésőbb 7-re leérünk az M7-esre. Nem tervezünk sietni, nyugiban egy 120-as tempóval tervezünk legurulni.


9-re már lent leszünk. M0-ást elkerüljük szinte mindig. Budapesten tavaly olyan 20 perc alatt átmentünk, most se tervezek rá több időt.


Visszafelé már annyira nem is gond. Úgyis alszik mindenki majd a kocsiban rajtam kívül.


Köszönöm a választ :)

aug. 16. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Vasárnap reggel 7-kor a budapestiek még alszanak! :-)
aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Igen, én is ezt hallottam, hogy a budapestiek 10-ig alszanak :D

Mindenesetre tavaly olyan dél körül értünk le és csak a piros lámpa miatt kellett lassítani, alig volt autó Budapesten.

aug. 16. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap reggel Balaton felé nem lesz dugó,nyugi
aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és M0-át már rég átépítették van ahol háromsávos dugó nincs
aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Vasárnap a M0 déli régiója is élhető pláne reggeli órákban, felesleges átmenni a városon.
aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A balaton felé a szombat az rosszabb.

Vissza meg a vasárnap délután.

aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az M0-n 35 km-el hosszabb, mint ha az ember bemegy a Hungária körútra. Időben kb azonos. Vasárnap reggel nincs forgalom Pesten, nyugodtan keresztül lehet menni. Ráadásul balesetnél Pesten belül van kerülőút, de az M0-n nem nagyon.
aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!