Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire jó szerintetek a...

Jehslo kérdése:

Mennyire jó szerintetek a lentebb írt surranópálya Pest "túlélésére"?

Figyelt kérdés

Miskolci vagyok, és amikor Balatonról vagy délnyugati országokból jövünk nyaralásból, a következő irányból szoktunk érkezni, hogy a kritikus helyeket elkerüljem Pesten belül:

M7 - M0 - 7 - Egér út - Szerémi út (6) - Hungária körút - M3


Remélem le tudtátok követni. Eddig mindig egész jól megúsztam a dugókat, még csúcsidőben is, a Hungária hajlamos néha bedugulni kicsit. Ez az Egér út már a neve miatt is tetszik nekem, tényleg az :D


(Odafele nincs gond, mert egy koránkeléssel kiküszöbölhető az egész, viszont a visszafele úton nem tudod kiszámolni, mikor leszel Pesten).


Bevett útvonal ez? Mit gondoltok?



#közlekedés #7-es út #M0 autóút #Egér út #M7-es autópálya #Budapesti dugó
júl. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bevett, de nem rizikómentes. A Szerémi is hajlamos bedugulni, a Hungária is. Én valsz maradnék az M0-M31 útvonalon. Ott ha nincs baleset vagy útépítés, akkor lehet haladni.
júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik forgalmat is ismerő térkép- vagy navigációs-appon megnézed, halad-e az M0. Ha igen, akkor az a tuti. Ha piros (áll, baleset vagy útépítés miatt) akkor jó elkerülés amit írtál.
júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Semennyire. Ha halad az M0, akkor felesleges önszopatás.
júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Balatoni út felé a kerülő szintén tök felesleges. Mehetnél az M7-en az Egér útig, általában sokkal gyorsabb.
júl. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Med_fet_ati válasza:
100%
M7 után minek a 7? Bezúzol az M1-M7-en az Egér útig, szépen ki is van táblázva végig, kihajtasz jobbra, el sem lehet téveszteni.
júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nekem Siófokon van nyaralóm hajlamos vagyok elvezetni szezonban az M6-ra, mert az mindig üres! Ajánlom!
júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!