Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi abban akkora szenzáció,...

Mi abban akkora szenzáció, hogy 8 évvel ezelőtt árokba csúsztam, és a mai napig ezzel szivat mindenki?

Figyelt kérdés
Egy éles duplakanyart nem tudtam bevenni, és kb hússzal az árokba csúsztam. Senki nem sérült meg, és az autó sem tört össze, csak önerőböl nem tudtam kijönni, mert sáros volt, és egy 3.5t kisteher húzott ki. Ezen kívül soha semmilyen balesetem nem volt, pedig évi 40ezret vezetek, és még mindig ezzel szivat mindenki. Legalább kéthetente egyszer elsüti valaki ezt a "poént", és már nagyon unom.

júl. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem időszerű leváltani a "kedves" haverjaidat.
júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
#1 azért az ember számára általában egy kicsit többet szoktak jelenteni a haverjai, mintsem hogy sörözéskor elsütött egy-két idegesítő poénjuk miatt lecserélje őket
júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

A bárányhimlő gyógyítható. A tetanusz vakcinával megelőzhető.

Az adott körülmények szerinti relatív gyorshajtást viszont butaság okozza, amit nem lehet megelőzni vakcinával, és nem is gyógyítható.

júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
El kell küldeni őket melegebb éghajlatra! Jártam hasonlóan, csak 2 hetes jogsival, és motorral. Falun éjjel betévedtem egy földutas, kivilágítatlan utcába,és mikor meg akartam fordulni, akkor megtaláltam én is az árkot. Utólag poénkodik már rajta az ember, de ha kicsit több eső van, akkor ottmaradok, így is volt benne úgy fél méter, és rámdőlt a 230 kilós motor. Egyik kolléga éjszakás végén poénkodott, hogy nem ám az álmosságtól megint bemegyek az árokba. Akkor bepöccentem, és leüvöltöttem a fejét, azóta nem hozza elő senki a témát. 😉
júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg nekik hogy ez már unalmas, régi sztori, engedjék el. Aki az úton közlekedik autóval vagy bármilyen más járművel előfordulhat hogy valami nem úgy jön össze és megtörténik a baj. Te esetedben ugye az hogy árokba csúsztál, nem lett baj belőle, nem sérült meg senki, kihúztak és kész. Gondolom tanultál a hibádból, túl tetted magad ennyi. Mondd meg legközelebb annak aki feldobja ezt a dolgot hogy már unalmas, és engedjék el.

14 éve vezetek napi szinten, én is hibázok. Velem is volt olyan sztori hogy csúnyán benéztem egy éles kanyart, valamiért nem vettem tudomásul hogy erre még tábla is figyelmeztetett, amikor már ott voltam akkor kezdtem el erősen fékezni hogy letudjak lassulni annyira hogy normálisan betudjam venni, de persze már késő volt, az út is csúszott egy picit és mivel régi autóval voltam, hátsó hajtása volt, meg üres volt a csomagtartó, persze hogy faroltam egy hatalmasat, és az autó segge azért csak végigsúrolta a szalagkorlátot aminek azért sokáig látszódott is a nyoma az autón. Akkor a haverok egy ideig röhögtek ezen, meg én is utólag, bár bántott a dolog hogy ilyen csúnyán benéztem holott előtte soha sem volt gond ebből még extrém helyzetekben sem amikor kb tükör jég volt a szerpentinen és úgy kellett mennem az sem volt gyenge, de ott nem hibáztam ekkorát. De aztán egy idő után már nem foglalkoztak a témával, autó is meglett csinálva. Persze az idióta sógorom az aki néha szóvá teszi a dolgot, neki elmondtam már többször hogy fejezze ezt be, de mivel idióta, így úgysem fogja, ezért vele nem foglalkozok. Az értelmes, normális barátaim, rokonaim meg már nem lovagolnak a témán.

júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Az, hogy még 20-szal sem tudsz közlekedni
júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
#6 Hát azért 8 éven keresztül heti szinten elsütni ezt a "poént" már nem haverokra vall.
júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Az volt a kérdés, mi benne a szenzáció.

Hát ez, az hogy 8 év múlva is szenzáció, az egy másik dolog


#6

júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi barát baklövésén, kárán, nem szokott az ember élcelődni.

Ha jól értem van ez a 8 éves sztorid, ami tulajdonképpen komoly következmények nélkül zárult, vagyis átlagos helyzetben erről kb. egy hét múlva már nincs is mit beszélni.

Mivel a te esetedben ez még ma is ennyire "aktuális", akkor az annyit jelenthet, hogy vagy bugris haverok veszek körül, vagy azt, hogy te sem vagy képes túltenni magad ezen az eseten.

Rosszabb esetben mind a kettő.


Erre mondják, hogy minek az embernek ellenség, ha ilyen haverjai vannak? 😄

júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!