Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon sok lenne a benzinköltség?

Nagyon sok lenne a benzinköltség?

Figyelt kérdés
Egy községből a megyeszékhelyre való ingázásról lenne szó, 20 km-re vannak egymástól. Napi szinten kéne megtenni az utat a munkába, majd haza és benzines autóval. Tudom ezt ennyiből nehéz megmondani, de ha esetleg van itt olyan aki ehhez nagyon hasonlóan ingázik, meg tudná mondani mennyit költ egy hónapban tankolásra?

júl. 22. 14:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Basszus, ezt neked kell tudni, hogy megéri-e. Fog hiányozni hónap végén a 20 ezer vagy nem? Mindenki élethelyzete más, ezért nem kapsz olyan választ, amit remélsz, mert senki nem tudja megmondani a tutit a te helyzetedre
júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az otthonulesnel majdnem barmi jobb, szerintem vallald el.


Ha nem dolgozol es kocsit tartasz fent, a nap vegen minuszban vagy.


Ha kocsival jarsz dolgozni, akkor meg +280.


Munkaltato is teriteni fog valamennyit, nem kell neked az egeszet.

júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Bizony kérdező, alap számtan ezt már neked is tudni kellene kiszámolna .

Nem itt pampogni hogy más nem számolja ki neked.

júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
LoL
júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

"Nem számokra voltam LEGFŐKÉPPEN kíváncsi"


Igazából de.


Idézlek:

"Nagyon sok lenne a benzinköltség?"

"meg tudná mondani mennyit költ egy hónapban tankolásra?"


Ez alapján számokra voltál kíváncsi... :D

júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
brutál, hogy az átlagember mennyire sötét
júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
16. Ez nem átlag hanem átlag alatti.
júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Aki nem tud segítőkész lenni, hanem csak oltogat és sérteget az húzzon innen! Szinte minden kérdés alatt azt látom hogy csak bántják azt aki felteszi azt! Miért is vagyok sötét? Mert kíváncsi voltam más véleményére? Hogy azt vártam hogy majd azt írja valaki hogy figyelj, én ezt csinálom minden nap, nem olyan nagy dolog vagy ellenkezőleg, hogy nagyon nem éri meg. Úgy forgatjátok ki a szavaim ahogy akarjátok! Ha számokra voltam kíváncsi ha nem, feltettem egy kérdést mert úgy tudom hogy ez az oldal azért van hogy segítséget kérjünk és hogy segítséget adjunk! Aki az utóbbira nem képes, lapozzon! Ne pedig itt kötekedjen. De úgy látom itt nem lehet az embereknek megfelelni. A füstszűrős sapka esete...
júl. 23. 15:56
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Akkor én azt mondom, hogy megéri. Most jobban érzed magad?
júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 scamdemic ***** válasza:
100%

„figyelj, én ezt csinálom minden nap”

Én biciklivel járok minden nap (kivéve, amikor nagyon esik, de ilyen nap csak egy volt eddig az idén). Nekem így a nullához konvergál a havi benzinköltségem, az idén még nem is tankoltam. Igaz, nekem alig több mint 2,5 km-re van a munkahelyem, szóval nem kell egyik településről a másikra mennem. Viszont van egy (nem közvetlen) kolléga, aki, ha nincs hideg, egy legalább 35 km-re lévő településről jár be bringával dolgozni.

Nem mondom, hogy járj te is biciklivel, mert lehet, hogy vannak arra veszélyes útszakaszok, amerre mennél, de ez is egy opció.

júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!