Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bérelhető roller ingyen?

Bérelhető roller ingyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már évek óta látom az utakon (és a dunában) a Lime, Tier, Bird és hasonló közösségi rollereket. Egy nap arra gondoltam, hogy kipróbálok egyet. Nekem a Tier tetszet meg a legjobban és a bejelentkezés, fizetési mód kiválasztása után adott ingyen 20 percet és 1 rollerfeloldást a "WELCOME" kuponkód beírását követően. Nos én kemény 299 forintért vetem egy hónapra végtelen rolerfeloldást, így a 20 percet 3 részletben fel is tudtam használni. Arra gondoltam, hogy csinálok még egy google fiókot, így újra kapok 20 perce. Ez meg is történt, a 299 forintos feloldásokat már ezzel a fiókkal nem vettem meg. Ezt a 20 percet is elrollereztem, de amikor a harmadik fiókkal akartam bejelentkezni ingyen percek reményében, a bankkártyámat már nem tudtam hozzáadni. Gondoltam, hogy ez azért van mert túl sok fiókkal használok egy bankkártyát, de meg akartam bizonyosodi róla, hogy ez tényleg így van, ezért egy barátom telefonján csináltunk 3 tier accountot és mind a 3hoz hozzá tudtuk adni az én kártyámat és neki működött. Valószínüleg akkor egy telefonhoz nem lehet 3 nál több Tier accountot csatolni vagy nemtudom. A gond az, hogy már a rendes fiókomon sem tudom használni úgy, hogy fizetek az útért. Most próbáltam más telefonon, de ott sem működött. Mit javasoltok?

júl. 19. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad kijátszani a rendszert, mert rájönnek és letiltanak.
júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te, úgy egyébként felette értelmes vagy, és talpig becsületes.
júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:

"Mit javasoltok?"

szerintem próbálj meg végre tisztességesen, a szolgáltatást a megfelelő ellenértéket kifizetve igénybe venni.

Vagy járj gyalog.

Mert gondolom a buszon, villamoson is bepróbálkozol a blicceléssel.

júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy mi bajod a lopott rollerrel?
júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, van bérletem, nem szeretem kijátszani a rendszert, csak gondoltam van valami trükk, amivel (a roller rongálása nélkül) akár ingyen is igénybe vehetem ezt a szolgáltatást.
júl. 22. 01:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahol lakom, valami barom azzal szórakozik, hogy eltorlaszolja vele a járdát. Egyszer fogtam, és arrébb tettem. Nagyon hangosan brekegett.
júl. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bazaltkaroly ***** válasza:
Hívd fel őket, és próbáld kimagyarázni, aztán ha elhiszik akkor visszakapcsolják neked.
júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!