Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az etitánban miért piros az idő?

Az etitánban miért piros az idő?

Figyelt kérdés
Alaposan át szoktam olvasni a tananyagokat és közbe szeretek jegyzetelni is, így kb egy modullal 1-1.5 óra alatt végzek. Az idő miért kezd el ilyenkor pirosodni? Én nem olvastam arról semmit hogy egy modullal ha túl sok időt töltenél el kidobna, csak az inaktivitásról olvastam. Valamit kihagytam?

júl. 8. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az csak egy tájékoztató, hogy pihenj egy kicsit. Azt hiszem 45 perc után szokta ezt csinálni, hogy ideje egy kicsit abbahagyni. Hagyd nyugodtan figyelmen kívül.
júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet soha az E-Titán rendszerben. B kategóriánál sem, C kategóriánál sem és most a D kategóriánál sem. Egy modul 1-1,5 óra? :) Én 2 nap alatt, kevesebb mint 6 óra alatt kipörgettem a D kategóriát E-learningen.
júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!