Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg csődbe fognak menni...

Tényleg csődbe fognak menni az autós iskolák? És ha igen akkor aki felnőtt és kéne neki jogosítvány az hogy szerzi meg illetve hol?

Figyelt kérdés

[link]


De ha nem is mennek csődbe most már biztos nem fognak a pénzben úszni. Szinte az összes középiskolás ki esik nekik. Már be sem iratkoznak mert most már garantáltan lesz nekik ingyen jogosítvány. A katonaság fogja őket tanítani vezetni. Ki mit szól ehhez?



júl. 5. 12:12
1 2 3
 21/25 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ez csak a kezdet, folyamatosan vesznek majd autókat, meg képeznek embereket. Így az összes középiskolás számára elérhető lesz, nyilván pontosan nem lehet meghatározni hogy mikor."


Bocs, de most Magyarországról beszélünk?


"Olyan mintha szellemi fogyatékosokkal diskurálnék."


Akkor ne beszélgess magadban.

júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Olyan mintha szellemi fogyatékosokkal diskurálnék."


Én meg úgy érzem, mintha egy paranoiás őrültnek magyaráznék.

Vagy trollnak, aki unatkozik a nyári szünetben.

júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 gungasam ***** válasza:
26%
Szegény oktatók! A szívem szakad meg értük.... Ilyen egy rohadék, lehúzós, szemét, csaló bagázs nincs még a földön több, a vizsgabiztosokkal együtt! Életem egyik legkeserűbb élménye volt az ATI- nál tanulni, pedig Isten látja a lelkem szerettem tanulni mindig. Ha katonák oktatnak az sem lesz ingyen, biztosan vinni kell a pálinkát vagy a zsozsót, esetleg mindkettőt. Olyan nincs , hogy Magyarországon valami tisztességesen menjen. Legalábbis baromi ritka! Ahol az állam rabolja ki a tömegeket, ott mindenki megpróbál rabolni, tisztelet a kivételnek, aki talán azért van mert képtelen, esélytelen, tehetetlen és talán nagy ritkán becsületes!
júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Szr háziak az tény azon nincs mit szépíteni. Ha van kivétel az nagyon ritka lehet.
júl. 25. 07:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Pedig bőven van kivétel. Nálunk a 20 ezres mezővárosban is két iskola volt, az egyikről megmondták, hogy az iskolavezető az első vizsgádon be fogja nyomni a féket, hogy vegyél még órákat. A másikban meg egy ilyet sem tudok, más kérdés, ki hogy oktat. Szolnokra mentünk vizsgázni, egyszer megkérdeztem, igaz-e, hogy kenni kell, megmondta az oktató, hogy felejtsem el, kenhetetlenek de korrektek. Ahol az A kategóriát csináltam, ott meg minden oktató iszonyatosan ott volt szakmailag, inkább nem engedtek vizsgázni, majd akkor, ha tuti meglesz. És a vizsgabiztos rutinon meg forgalmin is (2 különböző) kifogástalan úriember és korrekt volt. Pesten. Ahol mindenki azt mondja, hogy egy Deákba kerül a jogsi. Hát, aki nem tanult semmit az oktatáson, annak lehet, nálunk ez elképzelhetetlen volt.
júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!