Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikerült az migráns politika?...

Sikerült az migráns politika? Azért kérdezem, mert Budapesten sétálva már nem hallok magyarul embert szinte, csak ázsiai, sötét bőrű, ukrán-kínai-vietnámi-valamilyen afrikai-arab-angol nyelveken beszélő embereket látok hallok 85%ban.

Figyelt kérdés
leginkább a IX-XI-VI-VII-XIII kerületeket járom napi szinten, igazán elfogadó voltam mindig is és nem tetszett az migránsozás sem, de amennyire mondta a kormány, hát az ellentétje van... Corvin sétányon el sem hinném, ha valaki azt mondaná, hogy magyar és ott lakik mert ott 99% külföldi van csak úgy érzékelem... még ennyit sem tudtak elintézni, hogy ne a gazdag külföldiek vásárolják fel a lakásokat és ne a csóró myanmari, tádzsik ételfutárral legyen tele minden, komolyan ha fehér bőrű ételfutárt látok már megbámulom olyan ritka, pedig annyi a futár, hogy meg sem lehet mozdulni tőlük...

júl. 4. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Nyaralás szezonban mit vártál? Tudod egyáltalán mit jelent a migráns szó? Ezek általában legálisan vannak az országban, és nem rosszabbak mint a cigányok.
júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 természetesen nem a nyárra értem, nem is tudom miből jött le neked ez. Itt élek már egyre inkább ez van, ahogy telnek az évek. A gazdasági-migráns, menekült-migráns... ne értetlenkedj, értelemesen próbálj megnyilvánulni ha teszed.
júl. 4. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
#2 Ételfutár. Nézted már milyen fizukat ajánlanak? Szinte csak az tud megélni belőle, aki nem fizet semmi adót. Azok kik? Hát a külföldi bevándorlók. Nem azért kevés a fehér az ételfutárok között, mert nem akarja csinálni, hanem mert lehetetlen a 30-40% adós minimálbérből megélni, főleg Pesten.
júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 ez tiszta, ezért is írtam a kontrasztot a gazdag külföldire aki ingatlant vett és a csóró külföldire aki ételfutár, rengeteg van mindegyikből
júl. 4. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilván, biztos rengeteg ember álmodozik arról, hogy pont Magyarországon telepedjen le.
júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Kezdem hinni, hogy azoknak az ezósoknak van igaza, akik párhuzamos világokról és hasonlókról hadoválnak itt az oldalon is.

Rengeteg olyan állító kérdéssel találkozom, amelyik nézetem szerint nem valós. Tévedesén alapszik vagy szándékos hazugság.

Most jelent meg németül egy könyvem. Főszereplő Budapesten született. Teljesen magyarként él, önmagát is magyarként határozza meg. Apja szerb, a mamája olasz. És szépen lassan kirekesztődik. Idegen lett a saját hazájában. Napi politikát nem vittem bele, felelősöket sem keresek.

De a gyűlöletkeltés megy ezerrel. Korábban olvastam, hogy rendőrt hívtak egy nőre, mert hidzsábot viselt. IGEN, ezért. Mert fejkendőt viselt. Kétségbe ejtő!

júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 ironikus akartál lenni, de helytelenül. Természetesen nem a legjobb hely Magyarország, de egyelőre az EU tagja amivel igenis rendelkezik presztizs és valós értékkel. Nem kell a legjobbnak lennie az országnak, hogy így legyen, de ha a világ 70%-a vacakabb helyen él, akkor már vonzani fog tömegeket, igen.
júl. 4. 15:10
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 nem mondom, hogy teljesen értelek, nincs hangulatkeltés, személyes tapasztalatomat írom, Budapesti lakos vagyok 20+ éve, ezt a trendet látom és érzékelem.
júl. 4. 15:13
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Én sajnos és szerencsére már 67 éve vagyok Pesti, és nem tapasztalok ilyesmit.
júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 további jó egészséget, de egy szemészeti látogatás időszerű lehet.
júl. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!