Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Illett volna megkérdeznem,...

Illett volna megkérdeznem, hogy beállíthatom-e az ülést?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm elvitt autóval, és az anyósülésre ültem be. Teljesen előre volt tolva, 175 centivel is nehezen fértem el, ezért meghúztam az ülés alatti kallantyút, hogy hátrébb toljam, erre az egész ülés kibillent a helyéről, és most úgy lötyög. Erre lecsesztek, hogy miért nyúlok hozzá, mert épp most volt hegesztve az ülés, és eltörtem. Nyilván nem szakszerűen volt hegesztve, mert ennyitől nem lett volna szabad elörnie, nem tudhattam.
júl. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem muszáj kérdezni. Egy ülés állítása nem olyan hű de nagy bűn hogy ne lehetne visszaállítani.
júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hű de jó állapotú lehet az az autó. Be nem ülnék mellé többet. Nem hibáztál.
júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kellett volna megkérdezned.

Ha te vezettél volna, akkor szólod kellett volna, ha elállítasz valamit, de akkor sem engedélyt kell kérni, csak szólni, hogy a szokásos vezető ne felejtse el visszaállítani az adott dogokat.

júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
LoL
júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen romnál az legyen a legkisebb baj hogy lötyög az ülés.
júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BeefEater ***** válasza:
100%

"erre az egész ülés kibillent a helyéről, és most úgy lötyög. Erre lecsesztek, hogy miért nyúlok hozzá, mert épp most volt hegesztve az ülés, és eltörtem."


Tehát attól eltört a hegesztés, hogy hátratoltad az ülést. Ha baleset van, akkor meg valószínűleg üléssel együtt repülsz ki a szélvédőn. Ennek az autónak nem szabadna így forgalomban részt vennie.

júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most volt hegesztve az ülés? Vagy f.s anyagból készült vagy egy 250 kilós ember ült ott :DD
júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Inkább nekik kellett volna szólni, hogy ne állítsd el.
júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!