Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet vízi biciklivel közleked...

Lehet vízi biciklivel közlekedni a Dunán (illetve pontosabban a leágazó pl Ráckevei-ágon)?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a jogszabályt és azt láttam, hogy lényegében a vízi bicikli egy csoportba tartozik a sup-pal amit szinte mindenhol lehet látni, viszont nagyon sok helyen olvasni azt is, hogy csak strandon engedélyezett a használata (amit speciál nem értek, mert vagy 3x strapabíróbb mint egy sup). Tehát, hogyha betartom a sup-ra vonatkozó szabályokat, akkor vízi biciklivel is közlekedhetnék a Dunán? Elsősorban vízi rendészek válaszát várom, ha van, de ha bárki jártas a témában akkor szívesen fogadom válaszát!

#vízi közlekedés #Vízi bicikli #Vízi rendész #Hajózási szabályok #Vízi bicikli szabályok
jún. 2. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Dunara se sup-ot se vizibiciklit nem vinnék.Rendőr tárt karokkal fogadna.
jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt csak azért nem értem, ugyanis jelentkezni is lehet csoportos sup-túrákra a Dunán.
jún. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!