Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgán ilyenkor mi...

Forgalmi vizsgán ilyenkor mi történik? Ebben az esetben is bukás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hamarosan vizsgázok, és ma adódott egy szitu. Álltam a pirosnál, ahogy sárga lett 1esbe raktam, zöldnél(nyilas zöld volt) pedig indultam. Viszont valaki dudált és belenyomott a fékbe az oktatóm. Gyorsan bocsánatot is kért, azt mondta, hogy nem figyelte, hogy már zöld,és a duda miatt azt hitte, hogy gáz van.

Nem lett belőle baleset, a mögöttünk lévő nem jött belénk, semmi ilyesmi nem történt. Viszont ha vizsgán nyúl bele indokolatlanul akkor mérlegelik, hogy nem volt rá szükség, vagy rögtön bukás?

Előre is köszi a válaszokat!



máj. 31. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha megbuktatnak, biztos hogy nem ilyen miatt.
máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az oktató száll ki a kocsiból, te meg egyből taxis jogsit kapsz.
máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Vizsgán akkor buktatnak meg, ha te okozol veszélyhelyzetet és azért kell a fékbe lépnie.

Asszem a minősítő lapon is az van, hogy "balesetveszélyes manővere miatt a szakoktatónak be kell avatkoznia" vagy valami ilyesmi. Na most ebben az esetben az oktatód volt bamba, nem te. Tehát ezt levezetve elméletileg nem kéne buktatni. Aztán, hogy gyakorlatilag mi a helyzet...

máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha nagyon köcsög akar lenni a vb akkor megbuktathat de ez már tényleg köcsögség lenne.


Egyébként nem hiszem, az oktató viszont megérdemelne egy ejnye bejnyét, hogy nem az utat figyeli.

máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Azért izgultam, mert olvastam, hogyha belenyúl az oktató akkor az automatikus bukás. De ugye ebben az esetben teljesen indokolatlan volt.
máj. 31. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen le van fektetve, hogy ha belenyúl az oktató, akkor automatikusan bukás. Mérlegelési lehetőség nincsen. Tulajdonképpen itt már csak a vizsgáztató jóindulatán múlik, hogy félrenéz-e.
máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!