Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit vizsgálnak az autó műszaki...

Mit vizsgálnak az autó műszaki vizsgájánál?

Figyelt kérdés
Most vinném el először a 17éves Astrámat(eddig szerelő vitte).Az ajtónyitó kar el van törve,csak kívülről lehet kinyitni,meg apróbb rohadások vannak rajta.Átnézettem vele,azt mondta ezeket ki kell cserélni.Elvittem egy másik szerelőhöz aki megrángatta a kerekeket meg megnézte a kormány holtjátékát és azt mondta ha jó a fék ez így tuti átmegy.Most akkor mit is néznek gyakorlatban?Gumikat nézik?
2010. okt. 13. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent! Ha adsz neikik zsét akkor átmegy! Ha nem, akkor még egy szalonból kivitt autóban is találnak hibát!
2010. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a világitást, a rohadásokat, a féket, a futoművet, a kormányt, az ablaktörlöket/ablakmosot, a szineltérést, ETC...
2010. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. sem az ablaktörlőt, sem a mosót, sem a világítást nem ellenőrizték.
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azért irtam le mindent mert nekem is ellenörizték hanem mert a kérdezö arra volt kiváncsi, de am cs KPM vizsgán nézik ilyen részletesen vagy még ott se
2010. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha törve volt,le let glettelve meg alapozva,de nincs színrefújva az baj?Mennyit szoktatok adni nekik?5-10eft?
2010. okt. 13. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem azt mondták, hogy hagyjam ott a kocsit egy napra. Délután felhívtak, hogy a fékpofák kicsit kopottak, ki kéne cserélni, de azt is megteszik (mivel ez egyben szerelő műhely is volt) és így 50 ezer. Szerintem semmi másra rá sem pillantottak.
2010. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!