Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van elektromos rollered? Ha...

Van elektromos rollered? Ha igen mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék venni, hobbi szinten használnám. Van értelme venni? 100-150 ezerért vennék.
2023. febr. 19. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Van.

Kb 3 hónapja.

1,5 km a munkahelyem tehát oda vissza 3


Kocsit nem éri meg beinditani bicajozni nem szeretek.

Nekem egy xiaomi van használtan vettem nagyon jó árban sikerült lecsapni rá 100 k volt


30 km bir , 25el megy

Nagyon szeretem!


Semmikepp ne vegyel: no name markakat, ciganytol ne! Es olyat sem aminek kisebb hibai vannak.

Mindenkepp vizallot vegyel!

En alapvetoen nem szeretem magat a xiaomi markat pl telefonban csak iphone, telefonjaik nagyon szarok.

De ezt a rollert popecul osszeraktak


Mindenkepp visszahozza az arat!

2023. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
A Xiaomi telefon nem szar, szar az ájfon .
2023. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

Béreltem egyet pár napra, de nem jött be. Nem az én térdemnek való.

Inkább bicóval közlekedem azokat a távokat, legalább edzek.


Szerintem bérelj te is

2023. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha tömegközlekedéssel kombinálnád, akkor megéri a séta rövidítése céljából (pl. 20 perc helyett 5 perc), egyébként pedig minden szempontból előnyösebb egy kerékpárt beszerezni.
2023. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy Xiaomi 1S Nordic edition rollerem van, körülbelül 1,5 éve vehettem újonnan, még azt hiszem 127k-ért.

Eddig körülbelül 500 km-t tettem meg vele, alapvetően egyetem-vasútállomás távon használom (Székesfehérvár), illetve ha van csatlakozó vonatom (Siófokon, a 35-ös vonal), akkor a faluban a megállóhely és otthon között is használom. Ha ezt a teljes útvonalat nézzük, akkor 1 nap ez 6 km-t jelent (így a hatótáv igazándiból még sok is). Ha csak egyetem és az ott lévő állomás között, akkor az 3 km egy napon. Főként akkor használom, ha az órák vége úgy jön ki, hogy gyalog azért tempósan kéne haladni, és ekkor nagy segítség. Illetve a faluban is 1,5 km-re van a megállóhely, ráadásul nem sík a terep, itt is időt lehet nyerni vele. Ha ráérek, akkor pedig gyalogolni szoktam. A mostani félévben valószínűleg többet fogom használni, főként hosszabb távra, mert nem mindig lesz a lakhelyemig csatlakozó vonat, vagy busz, így Siófok és a falum közti távot hazafelé rollerrel fogom megtenni (van végig bicikliút). Egy ilyen út már azért jelentős, az akkuból kb 40-50% megy el rá (sebesség, és hőmérséklettől függően)

Eddig abszolút meg vagyok vele elégedve. Hatótávot 30 km-re írják, ami nagyjából meg is felel a valóságnak, ha 20 km/h-ás módban használom. 25 km/h-ás sebességnél ez már inkább 24 km (összesen kb 75-80 km terheléssel). Defektem, meghibásodásom még nem volt. Egyedül a hátsó keréknél lévő, a sárhányót tartó kis fém cucc kezdett el olyan 250 km megtétele után rezonálni, de ezt két csavar meghúzása után orvosoltam, azóta nem zörög. Más hibám nem volt vele, a használatból fakadó 1-2 szépséghiba és a koszon kívül olyan, mintha új lenne. Egyik legjobb döntésem volt ez a roller. Viszont ha most vennék, lehet, hogy egy Ninebot (Xiaomi is ez gyakorlatilag) Kickscooter F40I-t vagy egy F65I-t vennék, a nagyobb hatótáv (falu-város közti közlekedés miatt), az index, a nagyobb kerék és a nagyobb teljesítmény miatt. De ettől függetlenül ajánlom a Xiaomi rollereit is, jó cuccok, nálam bizonyított (korábban nem volt Xiaomi készülékem, telefonjaikat nem is szeretem, de most Xiaomi Air Fryer is tervben van)

2023. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne bérelj! Az tényleg egy fos.

1 voltam.

2023. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
2. Csak azt tudom mondani hogy mindig a csórók szarozzák az iphone-t mert nem ismerik :D meg vannak elégedve a szarral mert olcsó :D egészségedre. Én pl a minőségre törekszem nem a pénz a számos de kinek mi :D
2023. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

10. Nagyon buta vagy.

Közlekedési kérdés és te benyomod hogy az ájfon telefon a jó!!!

Dugulj el , még a kérdést se tudod értelmezni.

2023. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nincs is 10. Te seggarc
2023. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!