Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Engedték el vagy mérsékelték...

Engedték el vagy mérsékelték már bárki büntetését szívhez szóló levél hatására?

Figyelt kérdés
Mindenképpen írni fogunk, csak olyan reménytelennek érzem a dolgot. a nagy sietségben nem figyeltünk a táblára és sikerült tilosban parkolnunk (csak azt láttuk, hogy más is parkol ott, akkor biztos nem tilos) és siettünk orvoshoz, bizonyíthatóan. van rá esély, hogy elengedik vagy mérséklik a büntetést? történt már ilyen a világtörténelemben? vagy legalábbis mostanában az országunkban? :-(
2010. okt. 3. 14:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy egyelőre az értesítésnél tart a dolog, határozat nincs még a kezünkben.
2010. okt. 3. 14:21
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, egy ismerősömnek elengedték a bírságot tilosban parkolásért, érdemes megpróbálni!
2010. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm, ez ad némi reményt, mert a környezetemben eddig senkit nem találtam, csak ellenpéldát :-(
2010. okt. 3. 14:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Megírtam, hogy elismerem a vétséget, de mivel diák vagyok(voltam akkor), nincs önálló keresetem, de kiváltanám akár közmunkával is stb stb. Nem kaptam semmit:D
2010. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Az értesítés kézhezvétele után írtál vagy megvártad a határozatot és fellebbeztél?

van egy olyan érzésem, hogy nem kellene várni és mielőbb cselekedni kéne. jól sejtem?

2010. okt. 3. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes előtte is írni, és ha a határozat nem megfelelő, akkor utána is.
2010. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek :-) meg egy picit a kedvem is jobb, hogy talán mégis van remény
2010. okt. 3. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nem akarom tönkre tenni a jókedvedet de szerintem nincs sok esély arra hogy elengedjék.Tilosban parkoltál szóval szabály sértést követtél el amiért fizetned kell.Most ha neked elengednék a büntetést akkor másnak is el kellene engedniük és így semmi értelme nem lenne a szabályoknak és mindenki megszegné.Várd meg a határozatot és ha kapsz büntetést fizesd ki és legközelebb megnézed hogy hova parkolsz.
2010. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én parkoltam, de ez mindegy is... pláne, hogy miattam parkoltunk ott és egyikünk sem figyelt eléggé a jelek szerint :-(
2010. okt. 3. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a fenti példák is mutatják azért van esély még ha nem is nagy, meg egyébként is a remény hal meg utoljára! :D
2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!