Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ekkora különbség van egy C és...

Ekkora különbség van egy C és egy Ce kategóriával rendelkező sofőr között?

Figyelt kérdés

C kategóriás jogsival bárhova jelentkeztem sofőrnek, kb le sem xarták, sose jeleztek vissza, még annyit sem, hogy "köszi, de nem".

Nemrég meg lett a Ce kategóriás jogosítványom. Elkezdtem új munkát keresni. Eddig bárhová jelentkeztem, mindenhonnan visszajeleztek, még akkor is, ha már nem aktuális az állás. Volt aki ettől függetlenül is kérdezett, leírta az adataimat és azt mondta, hogy ha üresedés van, elsőként engem fog hívni.🤷‍♂️😃

Mikor csak C kategóriám volt, akkor még az a cég sem jelzett vissza semmit, ahol jelenleg dolgozom. Aztán beballagtam hozzájuk és felvettek.



2022. nov. 26. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Látod hogy ekkora.
2022. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős sosem száll ki a mókuskerékből, rakás büntetést összeszedett, fizetésmegvonást, stb. Aztán ugye ezeket valamiből ki kell fizetni, kénytelen nyomni ezt a melót.

Kissé laza a srác, a mai napig nem képes megtanulni rendesen a tachot.

GKI ról ne is beszéljünk.

Legutóbbi mutatványa az volt, hogy belesüppedt egy szántóföldbe, rossz úton ment. 3 napig ott kempingezett.

2022. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért van mindenhiva felvétel mert a cégek probálják ezt a híg fos felhozatalt lecserélni, amit a mai sofőr társadalom ad.

Minden jelentkező egy új remény egyben új csalódás is....


Fele annyi köteleség tudat lenne bennüj, amekorra arc és elvárás van, már minden cég összeteheti a kezét, hogy megfogta az isten lábát... csak hát nem így van.

2022. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! A C E így az igazi, nem Ce.


Egyébként nagy a különbség.

2022. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Meg azért, mert ezt a híg fos munkát senki sem akarja csinálni. 13-15 órás munkanap, 0-24 stressz, szívás a forgalomban, távollét a családtól, egyedüllét/magány, embertelen körülmények (sokszor még egy ki***ott wc sincs)

2022. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Feltételezem, hogy aki megcsinálja a CE kategóriás jogosítványt, pláne ha ebben akar elhelyezkedni, az utána néz, hogy mivel jár ez a munkakör. Mind belföldi, mind nemzetközi viszonylatban.


De az szerintem már szánalmas, amikor Kis Pista belföldes, egy Szigetszentmiklós-Győr kanyart nem hajalndó megcsinálni, mert az "hosszú".


Vagy amikor leszaggatott ajtózsanérokkal jön vissza a telepre, mert amúgy neki a 10-15 tapsztalata van, csak mindenki hülye és csak ő az okos.


Első silorban arra kell intelligencia, higy felmérd a képességeid.... 99-ba nem megy, egybek se.

2022. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


számtalan ember van aki kényszerből kamionozik pénz, hitel, család stb stb

ha ennyire okos vagy mint amennyire előadod magad, akkor látnod kellene ezt is

2022. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem néznek utána. Vagy, ha igen akkor k*rv*a rossz helyen. Volt már minálunk is egy-két koléga aki Szent Lacika álomvilágát kereste, aztán amikor rájött, hogy az nem a valóság sírva telefonált valamelyik autohofból.
2022. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Valóban, de ha kényszerből is csibálja az ember attól még a nemzetközi távok nem lesznek rövidebbek, a szabályok nem fognak változni, és még mindig a napokig való távollét a kamionozással jár, ezzel tisztába kell lenni, mikor úgy gondolod, hogy belevágsz.
2022. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!