Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » "B" kategóriás jogosítvánnyal...

"B" kategóriás jogosítvánnyal hány köbcentis motorkerékpárt lehet vezetni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy segédmotorkerékpárt lehet, de nem ismerem már az új jogszabályokat. esetleg 125 köbcentist? jogsimat 38 éve szereztem.

2022. nov. 12. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
Én 28 évesen csináltam meg az A korlátlant, a kb. 30-40 emberből, akikkel a képzésen vagy vezetéstechnikai tréningen találkoztam, 1 kezemen meg tudom számolni, hányan nem voltak legalább 10, de inkább 15-20 évvel idősebbek nálam. Nincs olyan, hogy öreg vagy hozzá, sőt, mivel egy elég drága befektetés mind a jogsi, mind a motor, mind a ruházat, mind a karbantartás, ezért aki nem keres baromi sokat és mondjuk nevel 25-35 éves kora óta 2-3 gyereket, kb. ebben az életkorban lesz egyáltalán opció a motorozás.
2022. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!