Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik logisztikai cég szlogen...

Melyik logisztikai cég szlogenje az "AWAY IS THE WAY"?

Figyelt kérdés
Már menetet vágtam a Google-ba,annyit lapozgattam,de hiába...
2008. dec. 23. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Majdnem egy óráig kerestem, végül ezt találtam:


[link]


S.C. DO TRANSPORT is a private company with Romanian capital, it operates in the field of road transport of goods collaborating from its setting up until present with more than 600 large Romanian and foreign companies from various economic fields. For these ones our company has performed transports of general, dangerous (ADR) or perishable goods.


Providing high quality services to our customers has remained a continuous requirement for the young staff composing the DO TRANSPORT team; thus, the company has implemented a quality management system according to EN ISO 9001:2000 certified by TUV THURINGEN Germany.


SC DO TRANSPORT SRL

address:


Romania, Bucharest, Preciziei No.38

tel.:


+4021.316.25.55

fax:


+4021.316.25.44

mobile:


+40721.77.22.99

+40726.69.52.73

2008. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Örök hála a fáradozásaiért!!!!

Köszönöm szépen!!!

:)

2008. dec. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!