Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen kedvezmények vannak a...

Milyen kedvezmények vannak a MOL move VIP szintjénél??

Figyelt kérdés

Még 26 pont kell, hogy a mol move nál gold szintem legyen.

De vip szint kedvezményeit csak akkor tudom meg.

Valaki VIP szinten van már?? Miket ad a program?


2022. febr. 26. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs megadva még a ponthatára sem a VIP-nek. Túl nagy dologra ne számíts. Állandó 20/30% kedvezmény a kajákra/kávékra, ilyesmire tippelek.

Az árstop után valószínűleg már Gold szinttől adnak folyamatos kedvezményt a 95-ösre.

2022. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

6.000 pont a VIP. Csak ugye amikor szintet lépünk minden szint 0 pontról indul. Ha mondjuk a következő szinthez kevés pont szükséges akkor csak annyit kell tankolni mert több pontot nem írnak jóvá.

Ma elértem a Gold szintet. Nem lepett meg, hogy mit fognak adni a VIP szinteseknek.

3 havonta meleg ital vagy hot dog ingyen

20 ft/liter a prémium üzemagyagokra

20% italokra, kajákra

20% kézfertőtlenítőre

20% kocsi mosásra

A többi ugyan az mint a másik 3 szintnék.

2022. márc. 1. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak az a durva, hogy egy teli tank 100as is kb 60 pont nálam. Normál felhasználóként esélytelen a vip szint kb. 1 milliót meg nem tankolok 1 év alatt el.
2022. márc. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ki van ez találva, hogy ne a felhasználó járjon jól. Nyilván azért vezették ki a multipontot mert ott is 1 liter sima 1 pont és 1 liter prémium 3 pontot jelentett.

Viszont ott ahány pontod volt annyi ezer ft-ért tankolhattál ingyen.

Most meg már ilyen nincs és nem is lesz.

Az meg, hogy kávé, hot-dog, szendvics kedvezményeket adnak teljesen hülyeség.

Valaki alapból nem is szokott mást venni. Viszont, hogy ha valamire van 10-20% kedvezmény az már hivogatja az embereket és az már is bevétel a mol nak.

2022. márc. 13. 16:12
 5/5 anonim válasza:
Ez nem teljesen igaz én csak max 10-11 L-t tankolok hetente. Gold szinten vagyok. Fölét a vásárlásnak hozzáadta a gold szinthez. Igaz par pont volt. Azóta tankolással 35 pontot szereztem. Namármost egy kocsi mosás közepes vagy 60 pont. 3db hotdog menü (2db pick kolbászos hotdog plusz egy coca cola termék 1299ft) közel 300pont. Érdemes a kihívásokat teljesíteni. Eddig én is azt mondtam, hogy a kis 1.2 3hengeressel évi futást nézve még az ezüst is messze van. Fél éven belül gold lettem pár hete 4 hell-el már csak 5650 a vip. 1 hell hiányzik az 5db -os kihíváshoz. Van amikor akcióba olcsóbb a péksüti mint az Aldiban vagy a Sparban viszont olyankor is majd annyi pontot ad amennyit tankoláskor egy teltanknál sem biztos, hogy kapok sőt! Vagy a kávé arra is sok pont jár. Nézni kell a kuponokat és úgy már nem is annyira drága. Csak tanács.
2023. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!