Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos állatot...

Mennyire biztonságos állatot szállítani repülőn?

Figyelt kérdés
Egy Párizs-New York útra gondolok.
2010. szept. 1. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyanannyira biztonságos, mint embert. ugyanis ha lezuhan a gép, akkor ugyanannyi esélye van túlélni :)
2010. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kivéve ha valami kígyó félét viszel és kiszabadul :)
2010. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

attól függ, mekkora állat, általában (ha jól tudom) 10kg nál kisebb utastérben szállítható, de nagyobb a raktérben, így utána kell járni hogy a járat alkalmas-e rá, vagy -20fok van a csomagtérben.(van ahol van fütött részleg állatoknak, cégfüggő),

meg kell állatnak nyugtató vagy nyugtató injekció is.

2010. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utastérbe? Húú az nagyon jó lenne :D
2010. szept. 1. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Járványügyi szempontból beengedik, netán karantén vár rá a célországban?
2010. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-20 fok az csomagtérben? ekkora baromságot! Akkor az utastérben is ennyi lenne, mert fém hosszmerevítők és rajtuk méhsejt lapok választják el mindössze a kettőt, amik közül egyik sem hőszigetelő.


Amúgy a csomagtérben van a kisállatszállítás szerintem, mert az utastérben nem biztos hogy mindenki örül egy végig ugató kutyának vagy cicának. Aztán lehet hogy van olyan légitársaság ami megengedi, ki tudja.

2010. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

10:53


ismerőseim szállitottak macskákat, egy leválasztott részben helyezték el, de az utastér szintjén.


kell nekik nyugtató/altató.


a csomagtérben bizony hideg van, utána jártam amikor kutyát akartam szállítani és nem lehet mindenhol! amúgy a repülőn magán is hideg van csak nem annyira,,,


nem érzed a bőröndödet milyen hideg amikor megérkezik? :D


amugy legeszerűbb e-mailt írni a légitársaságnak ez ügyben. szerintem,...

2010. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-20 fok különbség, akár thermo üveg által elválasztott két tér között is fenntartható energia révén. Csúcstechnika nélkül is.


Légitársaság lassan levelezik, van utasuk bőven.

2010. szept. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem most akarok utazni, majd úgy öt év múlva :D csak nekem a macskám a legfontosabb és ha nem vihetném vagy nemtudom, akkor nem mennék. (Mert ugye ki akarok költözni)
2010. szept. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!