Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik olcsóbb lakóautót...

Lajosocsem kérdése:

Melyik olcsóbb lakóautót össze rakni vagy venni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis te hogy tudnál össze rakni egy lakó autót?
2021. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Venni... készen -bár akkor igen be vagy határolva.

Én már kb 76 milliónál tartok előzetes kalkulációban egy már rég félredobott, de üzemképes 6×6-os MB Actros alvázra építendő csigaház esetében.

2021. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mit értesz pontosan lakóautó alatt. Az egyik legolcsóbb, ha veszel valami jó állapotú transportert (vagy vmi ducatit) és szerkesztesz (vagy csináltatsz) bele egy összecsukható franciaágyat, ami csukott állapotban kanapé, mellette egy lenyitható asztallal, az egész alatt meg egy hatalmas tárolórekesz, ahova a cuccok férnek. Rengeteg ilyet láttam és szerintem ennél olcsóbban lakhatásra alkalmas kocsit nem tudsz szerezni. Nyilván ez is variálható a hely nagyságától függően, még akár egy kis hűtő meg konyhapult is elfér. A nyitható hátsó ajtókra meg tudsz rakni zuhanyfüggönyt, veszel egy 20 literes mobilzuhanyt és ha zuhanyozni akarsz, csak kinyitod a két hátsó ajtót, felakasztod a függönyt meg a zuhanyt és voila. Ez nyilván 2 személyre van kitalálva, több személyre nem ideális.
2021. aug. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!