Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mivel tudom így lefesteni a...

Mivel tudom így lefesteni a felnit?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen festéket használjak egy ilyen felni festéshez?, és, hogy hol tudok ilyen festéket venni, vagy megfelelő festékmárkát, ha tud valaki az is érdekelne!


[link]



2021. aug. 5. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Google? Én mindig először azt kérdezem, most is, Neked.

Keresőbe: felnifesték és ENTER

5500 találat, tessék válogatni.

2021. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül sok ötletet, "hogyan csináld" tanácsot olvashatsz.
2021. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kamionod?

Egyébként az porfestés, házilag nem kivitelezhető, az anyák pedig krómozottak. Ezt sem lehet otthon a sufniban megcsinálni.

2021. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. aug. 6. 04:59
 5/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha bemész egy festékboltba, elmondod, hogy mit szeretnél és ők segíteni fognak - amennyiben normális bolt és hozzáértő személyzete van.

Nálunk van ilyen bolt én nagyon szeretem, nem volt még olyan amiben ne tudtak volna segíteni. És eddig minden bevált, még azt is elmondják, hogy érdemes megcsinálni ha annyira te nem értesz hozzá.

Viszont ugyan ilyenre tényleg nem fogod tudni megcsinálni sajnos, max nagyjából hasonlóra.

2021. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennek a boltnak megtudnád mondani a nevét légyszi?
2021. aug. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!